bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер з психосоціальної підтримки

Польська Гуманітарна Акція (PAH) оголошує конкурс на послуги тренера (тренерів) для співпраці в рамках реалізації проекту «Психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення похилого віку 60+, що проживає уздовж лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях».

Місце проведення: Соціальних центри в Донецькій (Авдіївка, пос.Ласточкіно, Світлодарськ, Залізне, Новгородське) і Луганській (пос. Кримское, пос. Трьохізбенка, сел. Передільське, м. Золоте-4) областях.

Термін: 20 серпня 2019 р. - 19 серпня 2020 р.

Кількість учасників: 120 осіб.

Мета позиції: надати соціальним працівникам відповідні знання та методи, що дозволяють їм надавати цілеспрямовану неспеціалізовану підтримку, відповідну до контексту проекту.

Цільова аудиторія: волонтери, що працюють в Соціальних центрах і надають групові та індивідуальні сесії психосоціальної підтримки людей похилого віку в центрі і на дому.

Етапи проведення тренінгів для Волонтерів Соціальних центрів:

Тренінг підготовки Волонтерів соціальних центрів: триденний тренінг, 4 групи учасників (всього 120 учасників). Завдання: розробка програми для волонтерів, розробка тренінгу підготовки волонтерів (тематика: особливості психології, належної турботи про літніх людей, комунікативні навички, навички роботи зі стресовими станами, визначення розладів психіки і т.д.)
Щоквартальна супервізійний сесія: раз в три місяці, в кожному Соціальній центрі проекту (позначені локації), одноденна супервізійний зустріч для волонтерів центру. За період проекту буде надано 3 супервізійний сесії в кожному з 8 центрів проекту.
 

Основні теми Програми роботи з бенефіціарами та супервізійний сесій:

Надання психосоціальної підтримки для літніх людей - кризові події і стрес, теми втрати і горя, підтримка в громаді, психосоціальний благополуччя людей з інвалідністю, адаптовані фізичні вправи.

Психологічна перша допомога - стратегії надання першої психологічної допомоги, хороші комунікативні навички та їх розвиток, реакції травми і стресу.

Створення груп підтримки - що таке група підтримки, створення і підтримання.

Управління стресом - стратегія і профілактика стресу, ефективне управління стресом, методи релаксації, індивідуальна карта управління стресом, допомога для допомагають.

Працівники співтовариства працюватимуть в основному з літніми людьми старше 60 років, однією з ключових проблем яких є порушення соціальних зв’язків з сім’ями і близькими, тому деякі заходи, що проводяться в Центрах, будуть включати сім’ї і друзів літніх людей, інших членів спільноти.

Компонент психосоціальної підтримки буде являти собою наступні види діяльності:

- Групові сесії. Окремим групам людей похилого віку будуть надаватися щотижневі 1 - 1,5-годинні зустрічі в Соціальних центрах. Люди похилого віку дізнаються, як справлятися з тривогою, стресом, самотністю, симптомами депресії, сумом, апатією, конфліктами, для підвищення загального добробуту за допомогою зняття стресу і релаксаційних методів, зміцнення довіри, позитивних механізмів подолання негативного стану, підвищення стійкості, а також зв’язку з спільнотою і сім’єю. Методи: «рівний рівному», активне слухання і розрядка, методи самодопомоги.

- Індивідуальні заняття в будинках бенефіціарів. Меншому числу обраних людей похилого віку, які через фізичні вади не можуть відвідувати сесії в центрах, будуть пропонуватися індивідуальні зустрічі вдома. Соціальні працівники будуть приходити до бенефіціарам один раз в тиждень, щоб забезпечити 1 - 1,5-годинну сесію протягом 12 тижнів. Літнім людям вдасться отримати аналогічний набір знань і досвіду, як і в Центрах. Методи: навички розвантаження, методи самодопомоги, онлайн-зв’язок з сім’ями.

Зацікавлених у співпраці просимо надсилати свої пропозиції на електронну адресу jobs.ukraine@pah.org.pl, зазначаючи “Тренер PSS” в тілі листа.    

Всі методи PAH PSS слідують Керівництву IASC по психосоціальної підтримки (2007 г.) і стандартам сфери, зокрема стандарту 2.5 з психічного здоров’я (2011 р).

Всі тренінги будуть проводитися в інтерактивній формі з використанням різних методів навчання, таких як мозковий штурм, обговорення в малих групах, тематичні дослідження і рольові вправи. Всім учасникам представлять попередні і пост-тести для оцінки прогресу. Буде розроблена система підтримки після навчання, щоб забезпечити стійкість набутих навичок.

Контакти

  • jobs.ukraine@pah.org.pl
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.