bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю робіт з розробки он-лайн платформи моніторингу

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»)  оголошує тендер на закупівлю робіт з розробкион-лайн платформи моніторингу дотримання прав дитини в системі альтернативного догляду на базі сайту організації. 

Джерело фінансування закупівлі

За рахунок коштів проекту «Зміцнення потенціалу громадських організацій задля моніторингу дотримання прав дитини в Україні – фаза ІІ» (далі - Проект), який імплементується за підтримки Представництва дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні.

Мета створення онлайн платформи - інформування суспільства про хід реалізації Проекту, поширення інформації про порушення прав дитини в системі альтернативного догляду, наявність системних недоліків в законодавчому та інституційному полях; адвокаціядотримання прав і свобод дитини тощо.

Вимоги до виконання послуги:

1. Створення художнього дизайну інтерфейсу онлайн платформи із забезпеченням:
привязки до робочої програми двигуна
інтегрованої інтерактивної мапи;
можливості створення нових розділів сайту;
можливості зручного наповнення інформацією платформи, додавання відео, фото тощо
можливості класифікувати інформацію платформи за датою наповнення, регіоном та тематикою;
можливості зручно наповнювати інформацією мапу шляхом додавання нових відміток з описом до 1 сторінки тексту з можливістю обирати розмір та тип шрифтудодавати фото.
можливості розповсюдження в соціальних мережах відміток мапи з інформацією тощо.

Враховуючи неприбутковий статус ГС «УМПД» та робота організації у напрямку захисту прав дитини, додатковою перевагою буде пропозиція щодо можливої співпраці в рамках корпоративної соціальної відповідальності. 

До участі в торгах запрошуються:

фізичні особи-підприємці;

юридичні особиорганізації.

Склад тендерної пропозиції:

1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиціїофіційного листа чи в іншій формі з обов’язковимврахуванням усіх обов’язкових технічних та кваліфікаційних вимог до предмету закупівлі та учасника тендеру.
2. Бюджет проекту з розбивкою по кожному етапу робіт.
3. Портфоліо виконаних робіт, яке підтверджує наявністьдосвіду проведення даного виду послуг
4. План-графік виконання робіт.
5. Копії Свідоцтва про державну реєстрацію юридичноїособи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємцівСвідоцтва платника ПДВ (за умови реєстраціїплатником ПДВ); Свідоцтва про сплату єдиногоподаткуВитяги з реєстрів платників ПДВ та/абоплатників єдиного податку. Будь-які інші документищо можуть бути корисними для оцінки пропозиції(рекомендаційні листи тощо).

Правила оформлення тендерної пропозиціїучасниками:

1. Учасники мають подавати пропозиції у виглядісканованих копій документів на електронну адресу: kseniakar88@gmail.com
2. До тендерної пропозиції повинні додаватисьдокументи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендернупропозицію (наказ про призначення керівника абодовіреністькрім ФОП).
3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
4. Відповідальність за достовірність наданої інформаціїв своїй тендерній пропозиції несе учасник.
5. До участі у оцінці тендерних пропозицій тендернимкомітетом допускаються тендерні пропозиціїякіповністю відповідають умовам Оголошення.

Комерційні пропозиції просимо надати:

- до 12.00 год. 27 серпня 2019 року. 

Відкриття пропозицій та визначення переможцівтендеру відбудеться

о 15.00 год. 27 серпня 2019 року

Методика обрання переможця тендеру.

Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій тендерним комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною, та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) календарних днів, наступних за останнім днем приймання тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 календарні дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів електронною поштою.

Контакти

  •  kseniakar88@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.