Конкурс Сценаріїв соціальної реклами

Громадська організація «Ера Справжніх» оголошує Конкурс сценаріїв соціальної реклами (короткометражні фільми соціально-значимої направленості).

Пріоритетні тематичні напрямки: безпека на дорозі, гендерна рівність, захист інтересів ВПО (сценарії з іншими тематиками також приймаються до розгляду). До участі у Конкурсі запрошуються всі охочі, незалежно від статі, віку, фаху та національності. З переможцем Конкурсу буде підписано договір про екранізацію сценарію та виплачено авторський гонорар. 

Етапи проведення Конкурсу:

1 серпня - початок прийому заявок

15 вересня (включно) - останній термін подачі заявок

30 вересня - оголошення результатів Конкурсу

На Конкурс приймаються сценарії українською та російською мовами. Екранний час повинен не перевищувати трьох хвилин. Кількість сценаріїв від одного учасника не обмежена. Для участі у Конкурсі необхідно відправити лист на email: es.office@ukr.net. У тілі листа вказати наступну інформацію: прізвище та імя, вік, коротко про себе та про свій сценарний досвід, тема та головна ідея сценарію. Окремим файлом прикріпити сценарій. 

Протягом доби вам надійде лист-підтвердження про те, що сценарій прийнято до розгляду. З усіх питань стосовно участі у Конкурсі ( та якщо не прийшов лист-підтвердження) телефонуйте: +38099-111-45-30 з понеділка по пятницю 10.00-16.00. www.facebook.com/EraSpravzhnih/ 

Контакти

  • +38099-111-45-30
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.