bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Pop Movement Ukraine

Оголошення конкурсу з поп руху #Захисти нашу планету!

Не зволікай, POPдавай!
Рух Захистимо нашу Планету (Protect Our Planet Movement) це всесвітній рух, що об’єднує драйвову молодь від 18 до 24 років, яка усвідомлює свою відповідальність за майбутнє нашої планети. В русі бере участь юнацтво, готове знаходити відповіді на питання зміни клімату та інших глобальних негативних екологічних процесів.
Ми шукаємо замотивованого молодого активіста/-ку у сфері захисту довкілля, який прагне поділитись власним баченням та ідеями з небайдужими представниками інших країн, знайти нових друзів і однодумців під час конференції та фестивалю Руху у Мексиці (Festival for youth-led climate action), 19-20 серпня 2019 року.
Один учасник/-ця від України зможе взяти участь у події та представити нашу країну.  
Якщо ти разом з нами
хочеш зберегти планету для майбутніх поколінь
тобі від 18 до 24 років
ти береш активну участь у захисті довкілля, кліматичному русі, маєш власний проект або ще мрієш його втілити
ти готовий до незабутньої подорожі у Мексику назустріч однодумцям і цікавим ідеям  
Тобі СЮДИ!
Заповнюй форму для подачі заявки на участь у конкурсі.
А відібраних учасників серед тих, хто зареєструється до 25 червня, чекає особливий сюрприз — зустріч із Нобелівським лауреатом у сфері зміни клімату Раджендрою Пачаурі 30 червня під час першого українського молодіжного фестивалю «Захисти нашу планету» у Києві.
Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 2 серпня 2019 року. Попередньо відібраних учасників буде повідомлено до 6 серпня 2019 року. Відібраному учаснику організатори покривають витрати на візу, переліт та проживання.  
Мета руху POP полягає в тому, щоб дати можливість молоді активно брати участь у вирішенні питань зміни клімату, з якими стикається наша планета. За допомогою POP Рух прагне поєднати молодь з іншими молодими людьми, щоб мати «діалог, орієнтований на дії» про те, як захистити нашу планету.
Учасники Конференції і Фестивалю, які продемонструють найбільш цікаві та захоплюючі проекти, також матимуть змогу представити їх і взяти участь у Всесвітньому Форумі Сталого Розвитку в Мексиці в жовтні 2019 року.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBhychUpCUQbNBpVBfSqs8NWk2qdfqq2HvlxD2MAE2gC3v2w/viewform
***Організатори конкурсу:
Громадська організація «Global  Office»
Група компаній «Ефективні інвестиції»
Громадська організація «Green Education Ukraine»
За підтримки Всесвітньої Академії Мистецтв та Науки WAAS

Контакти

  • Popmovukraine@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.