bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вчителі з усієї України позмагаються за розробку кращого STEM-уроку

Стартував прийом заявок на розробку кращого STEM-уроку. Переможці отримують грошові призи у розмірі 5000 гривень. Дедлайн - 23 вересня 2019 року.

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з Міністерством освіти і науки України оголошують старт конкурсу «Кращий STEM-урок». Мета конкурсу – допомогти вчителям популяризувати ідеї STEM-освіти та мотивувати дівчат на рівні з хлопцями до вивчення STEM-предметів.

До участі у Конкурсі запрошено вчителів державних закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти, які активно впроваджують інноваційні методики до STEM-викладання, застосовують гендерно чутливий підхід в освіті  та мають креативні ідеї для розробки нестандартних рішень, які б сприяли розкриттю потенціалу дівчат. Переможці отримують грошові призи у розмірі 5000 гривень.

Конкурсна робота повинна включати: методичну розробку уроку/заняття, допоміжні матеріали, в тому числі ігри, відео, презентацію та роздаткові матеріали. STEM-урок/заняття – це міждисциплінарні уроки, що базуються на виконанні дослідницьких проектів учнями та ученицями. 

Особливості STEM занять:

  • навчання через міждисциплінарні підходи (несамостійні предмети);

  • практичне застосування науково-технічних знань;

  • стимулювання творчості та ініціативи від учнів та учениць;

  • активна комунікація та групова робота;

  • гендерна чутливість.

Строки та умови проведення конкурсу:

  • Перший етап (18.06 – 23.09.2019 року) — прийом заявок для участі у Конкурсі.

  • Другий етап (жовтень 2019) — оцінка робіт та відбір кращих робіт для участі у фіналі.

  • Третій етап (листопад 2019) - фінальний захід у м. Київ, публічний захист кращих робіт, оцінка журі та нагородження переможців Конкурсу.

  • Четвертий етап (грудень 2018 – червень 2019) – представлення кращих конкурсних робіт у відеоформаті через онлайн-платформу Інституту модернізації змісту освіти, поширення досвіду учасників та учасниць конкурсу у ЗМІ.

Більше інформації за посиланням https://stem-lesson.info

Довідка: 

*Всеукраїнський Конкурс “Кращий STEM-урок” – це інноваційний підхід до впровадження нових стандартів гендерно чутливого викладання STEM-уроків. Вперше Конкурс проводився у 2018 році. Вчителі з різних регіонів України запропонували розробку 329 індивідуальних та командних уроків. До фіналу було обрано 40 найкращих ініціатив, націлених на гендерно-чутливий підхід до викладання, застосування креативних та трендових методів у навчанні. Трансляцію з обрання переможців можна переглянути за посиланням https://youtu.be/_qGQU0Y2HVw, https://youtu.be/YEl21ZKjrpI.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.