bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер з відбору туристичних компанії для організації навчального візиту

Агенція змін «Перспектива» оголошує тендер з відбору туристичних компанії (агенцій /агентів) для організації навчального візиту до Швеції групи з 18 жінок-лідерок. Тендер проводиться з 6 липня по 20 липня 2019 року.

5-денний навчальний візит відбудеться з 16 по 20 вересня 2019 року в межах проекту «Центр гендерної культури як платформа розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом.

Від туристичної компанії (агенцій/агентів) очікується підготовка візиту, закупівля авіа та інших квитків з Харкова, забезпечення проживання та трансферу у Швеції.

Для участі у тендері зацікавлені учасники повинні надати пакет документів, який вказаний в оголошенні (див. Додаток «Тендерна пропозиція»).

Термін подачі заявок - 20 липня 2019, 17:00. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Тендерні пропозиції та скановані документи повинні бути відправлені на електронну адресу genderkharkiv@gmail.com (з темою «Навчальний візит в Швецію - тендер»).

Питання можна поставити за телефоном 050 590 62 39.

 

 

Контакти

  • genderkharkiv@gmail.com
  • 050 590 62 39
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.