Тендер на обрання постачальників послуг друку, макетування та дизайну

Український жіночий фонд шукає постачальників послуг друку, макетування, дизайну та тиражування з м. Київ та інших міст України, для програм та проектів, які реалізує Фонд.

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід роботи з надання зазначених послуг, зокрема, для громадських організацій та виконавців проектів міжнародної технічної допомоги. За результатами тендеру буде обрано декілька постачальників послуг друку, макетування та дизайну.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року постачальник буде періодично залучатися до виготовлення друкованої продукції  для програм і проектів УЖФ.  

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Досвід надання вищезазначених послуг не менше 5-ти років;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та проектами міжнародної технічної допомоги;
  • Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
  • Здатність виконувати завдання в означені терміни, іноді доволі стислі.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника, розрахунок вартості послуг та умови співпраці;
  2. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги;
  3. Фото зразків друкованої продукції, що виготовлялася раніше.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 15 липня 2019 року включно з позначкою до теми листа «Друк-макетування».

Контакти

  • tender@uwf.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.