Прийом заявок на конкурс МУХі 2019 ПРОДОВЖЕНО

 

Щербенко арт центр продовжив прийом заявок на участь у сьомому конкурсі молодих українських художників МУХі 2019. Дедлайн - 7 липня 2019 року.

Загальний призовий фонд конкурсу МУХі 2019 – 70 000 грн. Переможець отримає грошову премію – 40 000 грн. та можливість реалізувати власний проект у галерейному просторі (або під егідою) «Щербенко Арт Центру» у 2020 році.

Також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії у розмірі 15 000 грн. та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проекту.

Десять фіналістів конкурсу стають учасниками групової виставки, яка відбудеться у жовтні-листопаді 2019 року у просторі Національного музею Тараса Шевченка.
 
Заявки приймаються до 7.07.2019, 23:59. Для участі у конкурсі необхідно подати від трьох до п’яти реалізованих та/або не реалізованих проектів з концепцією та візуальним супроводом (фото, відео, візуалізація).

Правила участі у конкурсі МУХі 2019 .

Важливі вимоги для участі в конкурсі:

  • – ви маєте бути громадянином/громадянкою України;
  • – вам має виповнитися 21 на момент подачі заявки;
  • – якщо ви вже були фіналістом МУХі, ви не можете повторно брати участь у конкурсі. 

Заповнити заявку і взяти участь у конкурсі можна за посиланням 

Ваші питання ставте у Facebook сторінках МУХі і Shcherbenko Art Centre, а також пишіть на muhi2017contest@gmail.com

Контакти

  • muhi2017contest@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.