bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ЕКСТЕР: програма міжнародних мистецьких резиденцій Українського інституту

Український інститут оголошує другий конкурс для українських митців, кураторів та арт-критиків на участь у міжнародній програмі мистецьких резиденцій ЕКСТЕР. Дедлайн - 12 липня 2019 року.
 
ЕКСТЕР — довгострокова програма міжнародних резиденцій у сфері сучасного мистецтва, розроблена Українським інститутом. Програма сприяє обміну та співпраці між фахівцями, а також посилює присутність України в міжнародній мистецькій спільноті.
 
У рамках другого етапу програми ЕКСТЕР Український інститут пропонує короткострокові резиденції для українських митців, кураторів та арт-критиків у вересні-листопаді 2019 у таких партнерських інституціях та програмах:

Український інститут покриває учасникам програми такі витрати:

  • транспортні витрати з/до України,
  • проживання,
  • добові,
  • візовий збір (за потреби),
  • інституційний внесок (participation fee)

Щоб податися на участь у програмі ЕКСТЕР, надішліть на адресу [email protected] листа з темою “ЕКСТЕР 2: Заявка на участь_Прізвище_Ім’я” не пізніше 19 липня 2019 року, до 23:59 за київським часом. Зауважте, що термін подачі заявок на участь у програмі CENTRE POMPADOUR 12 липня 2019 року, до 23:59 за київським часом.

Докладніше про програму за посиланням http://ui.org.ua/exter.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.