bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прийом пропозицій щодо проведення опитування громадської думки

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні»,  оголошує тендер щодо проведення опитування громадської думки думки з питань обізнаності, сприйняття, джерел інформації та ставлення до НБУ та бренда НБУ. Дедлайн - 14 червня 2019 року, 18:00.

Шановні Потенційні Постачальники!

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує тендер щодо проведення опитування громадської думки з питань обізнаності, сприйняття, джерел інформації та ставлення до НБУ та бренда НБУ та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції. 

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до цього оголошення.

Запитання Ви можете надсилати до 18:00 за київським часом 14 червня 2019 року на дану електронну адресу: ProcurementFST@dai.com Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.  

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 19 червня 2019 року на адресу: ProcurementFSTInbox@dai.com. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Коротко про проект

Проект «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по грудень 2020 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  Партнером DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

Заздалегідь вдячні за Ваші пропозиції.
Команда закупівель проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

Контакти

  • ProcurementFST@dai.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Євген Зінченко   391 день тому   #  

Строк подання пропозицій по даному тендеру подовжено до 14.00 24 червня 2019 року!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.