Послуги на розробку об’єднаної системи фінансового та управлінського обліку

Послуги на розробку об’єднаної системи фінансового та управлінського обліку для  державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Дедлайн - 12 червня 2019 року, 13:00.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  оголошує тендер за процедурою відкритих торгів з попередньою кваліфікацією на закупівлю послуг на розробку об’єднаної системи фінансового та управлінського обліку для  державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» в рамках реалізації проекту Глобального фонду.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій:  «12» червня 2019 року до 13:00 (включно) за київським часом.

Контактні дані для подачі тендерної документації: тендерні пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у окремих запечатаних конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

04071, Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 41,

до уваги провідного фахівця відділу закупівель та постачань: Клєвцової Вікторії,        Моб. тел.: +38 (050) 508 62 46.

 Місце, час та дата відкриття конвертів з тендерними пропозиціями:

  • Публічне розкриття конвертів тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі (технічна пропозиція) відбудеться «12» червня 2019 року о 14:00 за київським часом, за адресою: 04071, Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 41.
  • Публічне розкриття тендерних пропозицій із зазначенням ціни та показників інших критерії оцінки (цінова пропозиція), які допущено до участі в другому етапі відкритих торгів відбудеться «19» червня 2019 року о 14:00 за київським часом, за адресою: 04071, Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 41.

Контакти

  • Клєвцова Вікторія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.