bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий тендер на постачання консультаційних послуг

Ресурсний центр ГУРТ запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців подавати свої заявки для участі у відкритому тендері на постачання консультаційних послуг з проведення оцінки спроможності навчально-практичних центрів (НПЦ), бізнес-планування діяльності НПЦ, навчання координаторів НПЦ та викладацького складу закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО) у рамках проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

Технічне завдання, форма заявки та критерії відбору заявок описані у Додатку 1.

Кожен учасник тендеру може подати лише ОДНУ заявку.

Графік проведення тендеру:

  • Уточнюючі запитання приймаються виключно електронною поштою на адресу tenders@gurt.org.ua з темою листа «Тендер НПЦ» до 18:00 17 квітня 2019р.
  • Відповіді на уточнюючі запитання будуть опубліковані у вигляді доповнення до цього оголошення не пізніше 19 квітня 2019р.
  • Заявки приймаються електронною поштою на адресу tenders@gurt.org.ua з поміткою «Тендер НПЦ» до 18:00 23 квітня 2019р.
  • Усі учасники тендеру отримають повідомлення про його результати не пізніше 02 травня 2019р.
  • Підписання контракту з переможцем тендеру не пізніше 06 травня 2019р.
  • Очікуваний початок виконання робіт/надання послуг 06 травня 2019р.

Відповіді на уточнюючі запитання

Запитання: Який формат опису процедури проведення оцінки організаційної спроможності НПЦ? Текстові регламенти? Графічні схеми? Таблиці?

Відповідь: Постачальник буде відповідальний за розроблення процедури проведення оцінювання організаційної спроможності НПЦ. Процедура має включати опис методології та критерії оцінювання організаційної спроможності НПЦ.

Запитання: Де відбуватимуться робочі зустрічі Консультанта з представниками НПЦ?

Відповідь: Зустрічі з координаторами НПЦ можливі під час відповідних заходів Проекту або під час візитів представників постачальника до відповідних НПЦ.

Запитання: Чи передбачено бюджетом проекту відшкодування витрат на проїзд та проживання Консультанта під час надання послуг Замовнику?

Відповідь: Так. Відшкодування буде відбуватися за фактом здійснення таких витрат. На етапі підготовка заявки для участі у тендері такі витрати не бюджетуються.

Запитання: Чи повинен Консультант запропонувати структуру макету бізнес-плану?

Відповідь: Так

Запитання: Чи повинен Консультант розробити фінансову модель бізнес-плану? 

Відповідь: Структура бізнес-плану має включати розділ «фінансове планування».

Запитання: Чи повинен Консультант організувати збір та перевірку вхідної інформації для бізнес-плану?

Відповідь: Достовірність інформації у бізнес-плані є відповідальністю керівництва відповідного закладу професійно-технічної освіти.

Запитання: Який формат «Консультування координаторів НПЦ шести ЗПТО (Бровари, Дніпро, Одеса, Сарни, Полтава, Чернігів) з розроблення бізнес-планів діяльності НПЦ»: дистанційно з використанням засобів електронних комунікацій чи безпосередні зустрічі з координаторами?

Відповідь: Дистанційно.

Запитання: Який критерій оцінки повноти надання «Консультування координаторів НПЦ шести ЗПТО (Бровари, Дніпро, Одеса, Сарни, Полтава, Чернігів) з розроблення бізнес-планів діяльності НПЦ»?

Відповідь: Відповідність поданого бізнес-плану визначеній структурі.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<