Марафон навчально-методичних розробок викладання права «Судові трансляції: теорія через практику»

Марафон організованого ГО «Вектор прав людини» у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національною академією правових наук України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Запрошуємо вас долучитися до першого Всеукраїнського марафону навчально-методичних розробок викладання права «Судові трансляції: теорія через практику»

Мета марафону — поширення досвіду використання інтерактивних методів викладання права. Правнича освіта має надавати практичні навички та відповідати вимогам часу. Одне із головних завдання правничої школи — навчити студентів критично мислити, не піддаватися маніпуляціям та приймати зважені рішення.

Ми пропонуємо використовувати судові онлайн-трансляції, які доступні на порталі «Судова влада України» (https://court.gov.ua/affairs/online/), у якості реальної візуалізації судового процесу. У відкритому доступі є відео сотень судових справ, які допоможуть зробити інтерактивними заняття як з процесуального, так і матеріального права. Обравши справу, яка відповідає тематиці заняття, ви можете опрацювати процес судового засідання покроково, зупинившись на ключових питаннях дисципліни, яку викладаєте. Як результат, ми отримаємо студентів-практиків, які навчалися на реальних кейсах, отримали практичні навички та розуміють процес з усіма його особливостями.

Що потрібно для участі в Марафоні?

1) Ознайомитися із правилами участі в марафоні;

2) Розробити заняття з використанням судових онлайн-трансляцій та провести його в аудиторії;

3) Описати розробку за спеціальною формою та надіслати її до 31 травня на електронну пошту trialinsimplewords@gmail.com з темою листа «Марафон».

За результатами буде підготовлена збірка методичних розробок за підтримки Міністерства освіти і науки України. Автори (-ки) будуть запрошені у кінці червня 2019 р. до Києва на презентацію, а методичний посібник буде розповсюджений по усім юридичним ВНЗ України. Кращі розробки будуть окремо відзначені журі Марафону. До складу журі входять:

Кузнєцова Наталія Семенівна, д.ю.н., професор, академік НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України, віце президент – керівник київського регіонального центру НАПрН України;

Пижов Олександр Михайлович, державний експерт Експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення Міністерства освіти і науки України;

Боярський Назарій Федорович, член Правління ГО «Вектор прав людини», автор методичного посібника «Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації».

Як можна розробити заняття з використанням судових трансляцій?

1) Переглянути цикл вебінарів, організованих ГО «Вектор прав людини»:

✔ Вебінар «Методологія використання судових трансляцій у викладанні права на прикладі цивільного процесу» — https://goo.gl/SFoFSs  

✔ Вебінар «Використання інтерактивних методів під час викладання права» — https://goo.gl/e44xor 

✔ Вебінар «Судові трансляції. Case study під час вивчення кримінального провадження» — https://goo.gl/AbLudb  

✔ Вебінар «Викладання дисциплін історично-правового циклу: як зробити його цікавим?» — https://goo.gl/mzauoA 

2) Ознайомитися із посібником «Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації». Доступ: http://hrvector.org/publikacziyi/18-09-13-courttransl-learn-hrv

Хто може взяти участь у марафоні?

До участі в Марафоні запрошуються педагогічні та наукові працівники (-ці) ВНЗ України, які здійснюють викладання правничих дисциплін, незалежно від статі, віку, фахової освіти, педагогічного стажу тощо.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/279349319622764/ 

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентки проектів ГО «Вектор прав людини» Марини Фурсенко за телефоном: +380 (93) 684 59 79 або до директорки ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак +380 (50) 411 20 47 або за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com

Всеукраїнський марафон навчально-методичних розробок «Судові трансляції: теорія через практику» організовано ГО «Вектор прав людини» в рамках грантового проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя».

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.