Прийом заявок для участі у проекті з децентралізації

20 лютого 2019 р. завершується прийом заявок для участі у проекті «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT).

Новий проект «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT), який виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities)

спрямований на використання у громадах інструментів нагляду за коштами та ефективністю надання послуг в освіті та медицині, поліпшення співпраці мешканців та влади, залучення громадян до прийняття рішень та зниження корупційних ризиків. Метою проекту є підвищення прозорості у галузях охорони здоров’я та освіти, як двох ключових сфер, у яких  громадяни особливо стурбовані поширенням корупції, шляхом виконання таких двох завдань:

  •  Завдання 1: Підвищити обізнаність громадян про корупційні ризики і прояви,  ефективні механізми, що їм запобігають і підтримують прозорість та доброчесність місцевої влади;
  • Завдання 2: Впровадити у громадах інструменти підзвітності та громадського нагляду для запобігання корупції в освіті й медицині на місцевому рівні.

 Глобал Ком’юнітіз разом з партнерами-виконавцями проекту співпрацюватиме з 20 громадами протягом двох років, надаючи навчання та підтримку громадянам, засобам масової інформації та органам місцевого самоврядування з метою визначення та прийняття механізмів нагляду і залучення громадян до ефективного використання коштів в освіті та медицині. Проект буде поєднувати навчальний компонент з менторською підтримкою, а також компонент підвищення обізнаності громадян та місцевої влади про інструменти контролю за коштами, ефективність фінансування, відповідальність кожного за прийняття рішень, взаємодію усіх зацікавлених сторін для підвищення прозорості.

Децентралізація принесла громадам додаткові фінансові можливості. Однак, вони не безмежні і ними потрібно правильно розпоряджатися, особливо у таких чутливих сферах як освіта та медицина. Цей проект допоможе громадам налагодити належне управління у цих сферах. У рамках проекту будуть розроблені онлайн-інструменти та методологія оцінки ефективності витрат у сфері освіти та охорони здоров’я, а також надана підтримка у впроваджені інституційних механізмів нагляду, таких як наглядові ради та групи доброчесності громад.

 Умови участі

 До участі в проекті запрошуються сільські, селищні, міські ОТГ із усіх регіонів України, окрім громад-учасниць програми DOBRE.

 До цього запрошення додається заявка, яку ОТГ має заповнити та подати до кінцевого терміну – 20 лютого 2019 року.

 У заявці містяться питання про минулий досвід ОТГ, зокрема, питання про керівництво, управління бюджетом, надання послуг та залучення громадян. Питання розроблені таким чином, щоб надати можливість ОТГ без досвіду описати свої ідеї щодо необхідних та можливих дій, та продемонструвати, як їхні цінності та цілі співпадають із задачами проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT).

 Для подачі заявки необхідно заповнити її, підписати та надіслати разом з додатками на електронні адреси, вказавши у темі листа «назва ОТГ заявка UCCCT»:

 isklyarova@globalcommunities.org

Також можливо надіслати роздруковану і підписану заявку та всю підкріплюючу документацію поштою до офісу Глобал Ком’юнітіз не пізніше кінцевого терміну подання заявок:

Global Communities

Проект «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT)

Вул. Ділова 5Б, 5-ий поверх, оф. № 510

Київ 03150

 Датою подання такої заявки вважатиметься дата поштового штемпеля. Паперова те електронна заявки рівнозначні. Заявник має право вибрати, яка форма подачі більш зручна.

 Питання приймаються у письмовому вигляді на електронну адресу  isklyarova@globalcommunities.org  до 19 лютого включно.  Відповіді будуть надіслані письмово до 20 лютого. Консультації також можна отримати за телефоном +38 (067) 880 5604.

 Індивідуальні відповіді про результати конкурсу учасникам відбору, заявки яких не були відібрані до участі у проекті, - не надаються і не надсилаються.

 Інформація про результати відбору будуть оприлюднені на офіційній сторінці проекту у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/UCCCTUkraine/  та на сайті Парнерства «За прозорі місцеві бюджети!» до кінця березня 2019 року.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.