bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на виготовлення відеороликів для Youtube

Громадська організація «Криголам» оголошує тендер на виготовлення 24 відеороликів для Youtube для проекту «Шо Реально?». 

Технічне завдання на виробництво відео-роликів

Громадська організація «Криголам» оголошує тендер на виготовлення 24 відеороликів для Youtube для проекту “Шо Реально?” https://www.youtube.com/channel/UCrQItUkEfQNFj0ZJFZ_cFbw на тему: Відкрий для себе Україну в найдешевший спосіб.

Логлайн: ми відкриваємо невідомі місця в Україні майже без грошей.

Заявки на участь у тендері приймаються до 20 лютого 2019 року.

Мета: Виготовити відеоролик, який приверне увагу та запам’ятається широкій аудиторії, буде мотиваційним та  стимулюючим до позитивних змін.

Опис: Інтернет-шоу “Шо, Реально?” має на меті показати аудиторії найдешевші способи подорожувати Україною. У епізодах проекту мають бути показані маловідомі туристично привабливі місця України з детальною розповіддю, як до них дістатися і що там можна подивитися.

Принагідно мають демонструватися позитивні зміни, які відбулися в країні за останні п’ять років.

Формат маніфестації контенту - особистий відеоблог.

Завдання: створити 24 відеоролик, які зможуть стати вірусними, спонукати до розповсюдження та поширення в соціальних мережах, національних та регіональних телекомпаніях. Відео мають показати, що кожен українець може вільно та недорого подорожувати Україною.

Хронометраж: не більше 7 хвилин + 2 тизера до кожного відео для соцмереж тривалістю до  60 секунд.

Міста зйомок: 6 регіонів України, 1 місто - 1 відео.

Прикладом можуть бути такі відео:

https://www.youtube.com/watch?v=Z-RXHB4zQVw&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=JPxfyNd5pnc&t=140s

Цільова аудиторія: 20 - 30 років, всі регіони України; ролик має бути простим, цікавим і розважальним.

Формат: відео з живими людьми, гумор, інформаційна складова, короткі інтерв’ю, окреслення змін в карїні. Вітаються нестандартні ідеї щодо подання інформації.  

Технічні данні: 1920*1080 px, 25 fps, за необхідності колорування. Наявність 2 петличних мікрофонів, екшн-камери, на камерне світло наявність системи стабілізації.

Мова: російська

Музика: може бути використана музика з ліцензією Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0   або та що може бути використана без вказання авторського права. Також мінімум 48 треків мають бути погоджені та куплені на спеціалізованих музичних майданчиках-стоках.

Всі матеріали, які були зняті, включно ті, що не увійшли у фінальну версію відео, мають бути передані за договором передачі авторських прав, і не можуть бути використані вами в будь-який інший спосіб.

Терміни виробництва: 6 місяців - 4 відео в місяць (загалом 24 відео) 

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Артем Іпатов, ГО “Криголам”, за телефоном:  050 6 573 572, e-mail: ipatovstyle@gmail.com

Контакти

  • 050 6 573 572
  • e-mail: kryholam@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.