Представництво ЄС підтримає 20 проектів євроклубів

20 євроклубів-переможців отримають консультаційну, інформаційну та організаційну підтримку для втілення ідеї свого проекту в життя та будуть запрошені на Форум мереж ЄС у вересні- жовтні 2019 року.

Загальна тема конкурсу: «Як рух України до ЄС змінює нашу країну?». Проекти можуть розкривати наступні підтеми:

  • європейські сторінки в історії вашого міста, громади; однією з форм роботи в рамках проекту може бути створення інтернет-карти (custom Google map) об’єктів європейської історичної та культурної спадщини;
  • захист навколишнього середовища;
  • фінансова, економічна та IT грамотність;
  • найкращі практики самоорганізації населення та розвитку громади.

Перевага надається проектам, які будуть організовані у співпраці з іншими євроклубами чи мережами ЄС. 

Представництво ЄС обере найкращі 20 проектів та допоможе у їх реалізації! До того ж, це чудова можливість налагодити співпрацю з іншими євроклубами та мережами ЄС в Україні.

Долучайтеся! Грайте! Перемагайте!

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (063) 786 45 94, пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua та дивіться на сайті https://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest.

Довідкова інформація: Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство». Партнери проекту: Міністерство освіти та науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Контакти

  • ask@euroquiz.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.