bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2019»

Освітня платформа CANactions оголошує початок одинадцятого Конкурсу проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2019»

До участі в Конкурсі запрошуються студенти та випускники архітектурних факультетів українських ВНЗ за фахом «Архітектор» віком до 35 років, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра. 

Кожен учасник може надіслати необмежену кількість проектів на будь-яку тематику. Внесок для участі у конкурсі відсутній. 

Конкурс проводиться у 2 етапи: 

1 етап — відбір 10-ти учасників, які пройдуть до 2-го етапу; 

2 етап — презентація проектів 10-ти учасників, що увійшли до 2-го етапу, під час Фестивалю CANactions 2019, визначення та оголошення переможців, нагородження преміями від спонсорів та партнерів. 

Переможці отримають: 

безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина) 
оплачуване стажування в одному із офісів MLA+ в Роттердамі, Санкт-Петербурзі, Москві, Шеньчжені або Берліні тривалістю 6 місяців (з можливістю продовження терміну до 1 року). 

Кінцевий термін прийому заявок та проектів: 4 березня 2019 року (23:59 EET). 

Оголошення 10 найкращих проектів: 29 квітня 2019. 

Презентація проектів фіналістів та оголошення переможців відбудется 17-18 травня у Києві в рамках Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 2019. 

Детальна інформація та умови участі у конкурсі: canactions.com/youthcompetition2019

Контакти

  • canactions.com/youthcompetition2019
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.