Агенція «Або» допоможе запустити сучасні інтернет-видання 5 місцевим редакціям

Агенція розвитку локальних медіа «Або» (проект ГО «Дирижабль») шукає 5 мотивованих редакцій з міст Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Закарпатської та Чернівецької областей, які безкоштовно отримають сучасні сайти та менторську підтримку.

Подавати заявки можуть:

  • екс-комунальні та приватні медіа, які досі не мають власних сайтів або хочуть осучаснити існуючі
  • 2-3 редакції з сусідніх містечок, які готові створити спільне інтернет-видання для кількох районів або ОТГ
  • власники місцевих груп у соціальних мережах, підприємці або громадські організації, які хочуть запустити локальне інтернет-видання (на стартовий період можлива повна оплата роботи команди)

Агенція “Або” надає сайт на платформі The City. Це сучасна верстка, адаптивний дизайн (зручно читати та смартфонах і планшетах), можливість самостійно налаштовувати сайт — додавати розділи, блоки, змінювати їхнє розміщення та вигляд.

З цим, а також розробкою додаткових функцій, протягом року допомагатиме веб-розробник — його роботу оплачує “Або”. На тих же умовах кожна редакція безкоштовно отримує дизайнера, який готуватиме інфографіку, ілюстрації, картинки для соціальних мереж.  

За учасниками будуть закріплені ментори — досвідчені редактори і медіаменеджери, які мають успішний досвід роботи у місцевих та національних медіа. Вони спільно з редакціями розроблять реалістичні плани розвитку інтернет-видань: пошук джерел прибутку, нові формати реклами, осучаснення стилістики редакційних текстів, пошук нових форматів матеріалів, робота з соціальними мережами.  

Ментори у щоденному режимі працюють з редакцією, допомагають впроваджувати план розвитку, організовують тренінги з відомими редакторами та журналістами.

Тісна співпраця з менторами та готовність відмовитися від застарілих підходів до роботи — обов’язкова умова участі у проекті.  

Для участі у проекті до 15 січня слід:

З редакціями, які увійшли в шорт-лист кандидатів на перемогу, зв’яжуться 17 січня.

Критерії відбору для екс-комунальних та приватних редакцій:

  • Можливість призначити журналіста або редактора, яка займатиметься розвитком інтернет-видання, та наявність ресурсів на це

  • Наявність у команді комерційного менеджера або готовність взяти його у штат

  • Готовність виконувати план розвитку видання

  • Фінансова стабільність видання

Контакти

  • https://www.facebook.com/agency.abo/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.