Тендер на постачання IT-обладнання у 2019 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на постачання IT-обладнання у 2019 році.

Для участі у тендері зацікавлені компанії повинні мати і подати наступне:

1. Лист зацікавленості, який повинен містити назву компанії, адресу і контактну інформацію.
2. Копії реєстраційних документів.
3. Інформацію про можливість продажу своїх товарів без ПДВ, у випадках проведення розрахунків в рамках надання УГСПЛ технічної допомоги з боку урядів інших країн (просимо вказати повну назву постачальника)
4. Інформацію про такі умови оплати, як часткова передоплата та оплата за фактом (просимо вказати повну назву постачальника, як з ПДВ так і без).
5. Заповнену таблицю з цінами на товари, вказані у доданому файлі «Список обладнання», з печаткою компанії та підписом уповноваженої особи.

Документи просимо направляти у письмовій формі за електронною адресою: tenders@helsinki.org.ua. Тема листа обов’язково має містити слова «IT обладнання 2019»  та назву компанії, що подає заявку.

Термін подання пропозицій – 27 грудня 2018 р. до 23.59 за київським часом.

Заявки, подані після спливу терміну, не передаються до розгляду тендерному комітету. Рішення тендерного комітету УГСПЛ буде прийнято до 12 січня 2019 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі компанії, що своєчасно надіслали свої пропозиції до УГСПЛ.

Питання, пов’язані з цим тендером, розглядаються, лише якщо вони направлені за електронною адресою: tenders@helsinki.org.ua.

Контакти

  • tenders@helsinki.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.