Конкурс журналістських робіт та есе

ГО «Ліга жінок-виборців» оголошує конкурс журналістських робіт та есе на висвітлення історій успіху та позитивного досвіду участі жінок у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганської та Донецької областей. Дедлайн - 30 грудня 2018 р.

Вимоги до конкурсних медіа матеріалів

Подані на Конкурс матеріали повинні відповідати таким основним вимогам:

  • матеріали відповідають тематиці Конкурсу;
  • автори конкурсних матеріалів дотримуються етичних норм та стандартів журналістики (баланс думок і точок зору, об’єктивність, достовірність (посилання на джерела), відокремлення фактів від коментарів, точність, повнота представлення фактів та інформації з тематики тощо);
  • інформація у конкурсних роботах викладена оригінально, креативно, з авторським підходом, враховуючи цільову аудиторію.

Підсумки Конкурсу будуть висвітлені на офіційних сторінках організації в соціальних мережа та ЗМІ. Переможці конкурсу будуть відзначені цінними призами.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати матеріали на електрону пошту організації  lwv.lugansk@gmail.comдо 23:59 30 грудня 2018 року з поміткою “Як жінка може впливати на прийняття важливих рішень в місцевих громадах?”. 

Проект “Посилення ролі жінок як рівних учасниць у процесі реформування та демократичного розвитку Донбасу” проводиться Правозахисним центром “Ліга жінок-виборців” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства СА в Україні. 

Контакти

  • lwv.lugansk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.