Тендер на проведення соціологічного опитування власників середнього бізнесу

Тендерне оголошення про проведення процедури закупівлі послуги від 17 жовтня 2018 року від ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу.

Склад тендерної документації:  Дане оголошення. Специфікація.

Предмет товару: Проведення соціологічного опитування керівників та власників.

Мета тендеру: Вибір постачальника послуги.

Валюта тендеру: Гривня.

Вимоги до товару та умови оплати: Зазначені у специфікації.

Термін незмінності умов: Комерційні пропозиції, надані учасниками тендеру, мають бути дійсними без змін до завершення тендеру.

Правила оформлення тендерної  пропозиції: до участі у оцінці допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендерної документації.

Визначення переможців: відбудеться після оцінки запропонованих пропозицій згідно критеріїв, які зазначені у Тендерній пропозиції, але не пізніше 16 листопада.

Оприлюднення результатів процедури закупівлі: шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою протягом 3-х робочих днів з дати прийняття рішення про визначення тих, хто переможе.

Особливі умови: учасники тендеру визнають, що несуть відповідальність за достовірність наданої інформації та усвідомлюють репутаційні ризики, пов’язані з наданням недостовірних відомостей та товарів неналежної якості; надають довідку про аналогічні договори, де вказують  номер договору, дату, предмет договору, юридичну особу – Замовника, стан виконання договору.

Кінцевий термін подання заявок: 14 листопада 2018 року, 16:00 год.

Спосіб отримання заявок: Електронною поштою на адресу: m.chorniy@uabl.org в темі листа зазначити «Тендерна пропозиція»

Запитання щодо тендеру: тільки електронною поштою на адресу: : m.chorniy@uabl.org  в темі листа вказати «Запитання: Тендерна пропозиція».

Специфікація.

Предмет специфікації: проведення соціологічного опитування керівників та власників, щодо ефективності діяльності організацій.

Термін надання послуги: послуга повинна бути надана протягом 30 днів з дня підписання договору Сторонами.

Опис та перелік послуг: провести соціологічне опитування керівників ( топ-менеджери компанії, у підпорядкуванні яких знаходяться 100 і більше працівників) та власників середнього бізнесу.

Міста: Київ, Харків, Одеса. Вибірка – 225 керівників та власників. ( 100 – Київ,  75 – Харків, 50 – Одеса).

Анкета уже розроблена, кількість питань 150.

Умови оплати: оплата послуг здійснюється шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях протягом 60 днів з дати підписання акту прийому-передачі робіт.

Критерії: ціна та умови надання послуг; досвід виконання аналогічного опитування.

Склад: лист-заявка та комерційна пропозиція у довільній формі з орієнтовною вартістю послуг, скан-копії: виписки з ЄДР, витяг з платників єдиного податку ( при наявності), копію довідки у довільній формі про виконання аналогічних договорів.

Контакти

  • Михайло Чорний
  • +38096 24 31 089
  •  m.chorniy@uabl.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.