Оголошення повторної процедури закупівлі в проекті Pall-paraLegal

ГО «Елеос» в рамках проекту Pall-paraLegal  за підтримки МЗС Королівства Нідерланди оголошує повторну процедуру закупівлі послуг на розробку та проведення модулю №2 «Програми підготовки параюристів у сфері паліативної допомоги». 

ГО “Елеос” в рамках проекту “Протидія дискримінації паліативвних пацієнтів через посилення правоздатності та розвитку правових можливостей регіональних громад паліативних пацієнтів Одеської області” за підтримки МЗС Королівства Нідерланди (або Pall-paraLegal) оголошує повторну процедуру закупівлі послуг у формі аналізу комерційних пропозицій на розробку та проведення модулю №2 «Програми підготовки параюристів у сфері паліативної допомоги» (далі - Програми).

7 вересня 2018 року ми вже провели подібну процедуру, яка, за певних причин, визнана такою, що не відбулась.

До участі у процедурі запрошуються фізичні особи-підприємці та неприбуткові організації, що надають послуги з організації навчальних заходів (програми, лекції, тренінги, семінари, курси тощо).  

Для участі в процедурі закупівлі послуг потрібно надати наступні документи:

  1. тендерна пропозиція (бланк - https://goo.gl/v7b5io), укладена відповідно до технічної специфікації Програми (див. https://goo.gl/nV6vnD);

  2. фінансова пропозиція (у довільній формі), цінові умови тендерної пропозиції мають бути зафіксовано виключно в гривнях,
  3. інформація про учасника тендеру.

Пропозиції приймаються з 10.09.2018 р. до 17:00 14.09.2018 р. на електронну адресу eleos.odesa@gmail.com (у рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити: Тендерна пропозиція_Програма підготовки параюристів).

У часі розгляду тендерних пропозицій Тендерний Комітет може контактувати з учасником процедури закупівлі послуг для уточнення їхніх характеристик.

Переможцем процедури закупівлі послуг стане його учасник, тендерна пропозиція якого відповідає даному опису (вимогам), технічній специфікації та є найвигіднішою для ГО “ЕЛЕОС” за співвідношенням “якість-ціна”.

Переможця процедури закупівлі послуг буде визначено на засіданні Тендерного Комітету 17.09.2018 р. шляхом голосування та підтверджено електронним листом на його е-mail.

Усі питання щодо процедури закупівлі послуг слід надсилати в письмовій формі на адресу:eleos.odesa@gmail.com або до контактної особи: члена тендерного комітету, О. В. Горільчаної, +38 067 92 373 94

Контакти

  • О. В. Горільчана
  • +38 067 92 373 94
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.