Конкурс для відбору кандидатів до Національної ради

У зв‘язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника спільноти ув’язнених та звільнених оголошено конкурс для відбору кандидатів.

Ініціативна група запрошує зацікавлених кандидатів надсилати резюме та мотиваційний лист до 23:59 12 вересня 2018 року на дві електронні адреси: hellakarpenko@gmail.com  та info.freezone.ukraine@gmail.com  з поміткою «кандидатура до ротації члена Національної ради». У мотиваційному листі вкажіть Вашу мотивацію та відповідний професійний досвід.

Після попереднього відбору кандидатів, остаточне визначення переможця, який буде делегований до участі у ротації члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника спільноти ув’язнених та звільнених, відбудеться шляхом голосування (представники спільноти ув’язнених та звільнених матимуть можливість заповнити бюлетень, тим самим віддати голос за одного з претендентів, які подадуть свої кандидатури на участь у цьому конкурсі. Скан копію надсилати на дві електронні адреси: hellakarpenko@gmail.com  та info.freezone.ukraine@gmail.com  та/або оригінал анкети надсилати на поштову адресу: м. Суми, вул. Воскресенська, 10, з поміткою «голосування за кандидата в члени Національної ради») до 18:00 18 вересня 2018 року. Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені ініціативною групою не пізніше 19 вересня 2018 року.

Деталі та критерії відбору кандидатів  https://drive.google.com/drive/folders/16QE3zZvEicYZIDVWcysKvRP97NezjlZW?usp=sharin

Контакти

  • info.freezone.ukraine@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.