Оголошення процедури закупівлі проекту Pall-paraLegal

ГО «Елеос» в рамках проекту Pall-paraLegal  за підтримки МЗС Королівства Нідерланди оголошує тендер (процедуру закупівлі послуг) на розробку та проведення «Програми підготовки параюристів у сфері паліативної допомоги». Дедлайн - 7 вересня 2018 р.

ГО “Елеос” в рамках проекту  “Протидія дискримінації невиліковних пацієнтів через посилення правоздатності та розвитку правових можливостей регіональних громад паліативних пацієнтів Одеської області” за підтримки МЗС Королівства Нідерланди, оголошує тендер (процедуру закупівлі послуг у формі аналізу комерційних пропозицій) на розробку та проведення «Програми підготовки параюристів у сфері паліативної допомоги» (далі - Програми) та/або її окремих модулів.

До участі в тендері запрошуються фізичні особи-підприємці та неприбуткові організації, що надають послуги з організації навчальних заходів (програми, лекції, тренінги, семінари, курси тощо).  Для участі в тендері потрібно надати наступні документи:

  1. тендерна пропозиція (бланк - https://goo.gl/v7b5io), укладена відповідно до технічної специфікації Програми (див. https://goo.gl/nV6vnD);

  2. фінансова пропозиція (у довільній формі),
  3. інформація про учасника тендеру.

17 серпня 2018 року ми вже опублікували загальні відомості про послуги, з яких проводитиметься тендер - запрошення до вираження зацікавленості: його текст, його анонс на сайті РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ГУРТ.

Пропозиції приймаються з 20.08.2018 р. до 07.09.2018 р. на електронну адресу eleos.odesa@gmail.com (у рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити: Тендерна пропозиція_Програма підготовки параюристів).

Цінові умови тендерної пропозиції мають бути зафіксовано у гривнях.

У часі розгляду тендерних пропозицій Тендерний Комітет може контактувати з учасником тендеру для уточнення їхніх характеристик.

Переможцем тендеру стане його учасник, тендерна пропозиція якого відповідає даному опису (вимогам), технічній специфікації та є найвигіднішою для ГО “ЕЛЕОС” за співвідношенням “якість-ціна”.

Переможця тендеру буде визначено до 30.09.2018 р. на засіданні Тендерного Комітету шляхом голосування та підтверджено електронним листом на його е-mail.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу:eleos.odesa@gmail.com.

Контактна особа: член тендерного комітету, О. В. Горільчана, +38 067 92 373 94

 

Контакти

  • Олена Валентинівна
  • +38 067 92 373 94
  •  eleos.odesa@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.