International Alert шукає організацію для проведення якісного дослідження

Представництво «International alert» в Україні  шукає кваліфіковану організацію або приватну особу для спільного впровадження якісного  дослідження в 2018 році, починаючи з вересня 2018 року. Дедлайн для заявок - 20 серпня 2018 р.

International Alert- це одна з провідних світових організацій з миротворчості, з більш ніж 30-річним досвідом створення основ для миру. 

Метою даного завдання є проведення дослідженя, яке буде інформувати про аналіз конфлікту у трьох областях України. Результати дослідження мають на меті сприяти розумінню стратегій запобігання конфліктам.  

Ми запрошуємо вас надсилати заявки у формі супровідного листа,  резюме організації, а також  резюме від запропонованого 1-2 основних наукових співробітника на  ukraine@international-alert.org 

Кваліфіковані консультативні компанії, неурядові організації, дослідницькі організації, аналітичні центри та приватні особи мають право подавати заявку.

У супровідному листі слід пояснити, як ви виконуєте кожне з вимог ТЗ. Інформація, яку ви надаєте, стане основою, за якою ми будемо приймати рішення про вашу первісну придатність для цієї позиції. Ви також повинні включати інформацію про вашу очікувану ставку винагород та імена та контактні дані осіб що могуть надати рекомендаціі.

 ТЗ та більш детальна інформація  у додатку.

Контакти

  • ukraine@international-alert.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.