Громадянська Мережа ОПОРА в межах проекту «Відповідальне управління громадою» за фінансової підтримки Програми «U-LEAD з Європою» збирає історії успіху щодо залучення громадян до процесу прийняття рішень в об’єднаних територіальних громадах України. Дедлайн - 12 серпня 2018 р.
В Україні на сьогоднішній день відбувається стрімкий процес децентралізації. Його успішність залежить як від влади, так і від готовності громади брати відповідальність за зміни на місцевому рівні. У сучасних реаліях складно ефективно управляти громадою без розуміння мешканцями процесів, які відбуваються в ній. Саме тому важливо, щоб представники влади залучали мешканців до процесу прийняття рішень за допомогою нових дієвих методів, які мотивують громаду йти на зустріч і спільно вирішувати проблемні питання.
Щоб надихнути інші українські ОТГ до використання практик залучення місцевих мешканців до процесів прийняття рішень, ми запрошуємо усіх охочих представників об’єднаних територіальних громад поділитися власним успішним досвідом використання практик залучення.
Для цього вам потрібно надіслати історію успіху вашої ОТГ:
- Локація, де відбулася історія успіху (назва ОТГ)
- Опис історії успіху у довільній формі (обсяг – до 1 сторінки тексту).
- Обов’язково контакти особи, з якою можна контактувати у разі виникнення додаткових запитань.
Ваші розповіді будуть розміщені у цільових медіа-ресурсах, де інші ОТГ дізнаються саме про ваш успішний досвід залучення громадян до прийняття рішень. Також ви отримаєте комплект літератури, звідки зможете брати більше інформації про залучення громадян на українських та закордонних прикладах.
Свої історії успіху надсилайте на електронну адресу [email protected] з приміткою «Історія успіху залучення громадян» до 12 серпня 2018 року.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном до помічника з комунікації проекту Галини Сегеди +380977052366.
Довідково: Проект «Відповідальне управління громадою» впроваджується Всеукраїнською Громадянською Мережею ОПОРА у співпраці з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.
Коментарі