Надання послуг з розробки та виготовлення короткометражного фільму

Компанія DAI Global, LLC (DAI), виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), проводить тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення короткометражного фільму. Дедлайн - 6 серпня 2018 р.

Тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення короткометражного фільму, присвяченого 20-річчю роботи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Тендерний пакет документів Ви можете отримати шляхом надсилання відповідного запиту за адресою: Надання послуг з розробки та виготовлення серії відеороликів, або дивіться доданий файл.

Кінцевий термін отримання запитань: 17:00 за місцевим київським часом в Україні 6 серпня 2018 року, на адресу: Надання послуг з розробки та виготовлення серії відеороликів.

Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за київським часом 9 серпня 2018 року за адресою: Надання послуг з розробки та виготовлення серії відеороликів. Пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу і вона відрізняється від адреси для отримання запитань.

Контакти

  • ProcurementFST@dai.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.