«Оскар» для активістів: візьми участь у конкурсі і розкажи про свій соціальний проект

Онлайн-видання «Рубрика» запрошує номінантів премії Social Project Awards розповісти на своїх сторінках про ваш соціальний проект чи ідею.

З 1 липня по 29 серпня активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards. Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Журнал PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України оголошує про старт прийому заявок на другу премію соціальних проектів – Social Project Awards!

Основна мета конкурсу – розповісти про проект всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує всі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином – почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн-голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Особливістю цього року стане нова номінація «Ідея», куди учасники зможуть подати проект на його першій стадії – ідеї.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу. Серед них медицина і охорона здоров’я, технології та інновації, волонтерство, урбаністика і інші.

Подати свій проект на участь в премії можна на сайті: https://awards.org.ua

Інформаційний партнер премії – ІА «Рубрика» – видання для активних людей.

«Рубрика» запрошує номінантів премії Social Project Awards розповісти на своїх сторінках про ваш соціальний проект у форматі репортажу чи авторської замітки-блога. Матеріал повинен відповідати на питання:

  • що змінив/змінить ваш проект
  • чому варто проголосувати за вашу ініціативу, і яку проблему проект покликаний вирішити
  • що значить бути активістом в Україні

Надсилайте свій текст та фото до нього на електронну адресу: rubryka.media@gmail.com з темою: Social Project Awards.

Стаття на сторінках видання «Рубрика» допоможе знайти більше прихильників вашого проекту, і є додатковою промоцією пропозиції голосувати саме за вас.

Крім того, «Рубрика» вибере та відзначить нагородою матеріал, який найкраще розкриває позитивний зміст конкретного соціального проекту та сили громадського активізму в Україні в цілому.

Контакти

  • rubryka.media@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.