Тендер на виготовлення відео на тему реформи держуправління

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення 2 відеороликів на тему підтримки реформи державного управління як однієї із пріоритетних нині реформ для України.

Мета: сформувати довіру, позитивний імідж нової державної служби та розуміння важливості реформи державного управління; залучити на державну службу нових професіоналів із різних галузей.

Відеоролик повинен сприяти поінформованості українців про реформу державного управління, привернути увагу та заохотити потенційних кандидатів ставати держслужбовцями та долучатися до реформування України. Ролики мають висвітлювати такі мотиваційні фактори для нових державних службовців: можливість впливати на стратегічне планування державної політики, змінювати правила гри у певній сфері, гідна зарплатня, професійне зростання та перспективи.

Завдання:  створити 2 відеоролики для ротації на ТБ (соціальна реклама), які б знайомили із новими обличчями державної служби та розповідали про їх мотивації та перші досягнення (success stories).

Ключові меседжі відеоролику:

  • Нові та професійні люди у державній службі
  • Оновлення державної служби
  • Сучасні методи управління
  • Технології та інновації
  • Держава — конкурентний роботодавець

Формат: ролик для ротації на ТБ (соціальна реклама).

Хронометраж: до 20 секунд

Терміни виготовлення відеороликів: 23 липня – 20 серпня 2018 року.

Заявки на участь у тендері приймаються до 20 липня (включно).

Заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу nkucheriava@internews.ua з темою листа: «тендер на виробництво відеороликів».

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.