Тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення серії відеороликів

Компанія DAI Global, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», проводить тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення серії відеороликів про особливості функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб.
 
DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення серії відеороликів про особливості функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.
 
Тендерний пакет документів розміщений в додатку до даного оголошення. Запитання, а також підтвердження участі в тендері Ви можете надсилати до 17:00 за місцевим часом 13 липня 2018 року за даною електроною адресою: ProcurementFST@dai.com Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою. 
 
Пропозиції мають бути подані до 17:00 за місцевим часом 17 липня2018 рокуза адресою: ProcurementFSTInbox@dai.com. Пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу і вона відрізняється від адреси для отримання запитань
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.