Тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення відео

Виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», проводить тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення відео на тему переваг детінізації зарплати та офіційного працевлаштування в Україні.

Компанія DAI Global, LLC (DAI), виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», проводить тендер щодо надання послуг з розробки та виготовлення відео для Пенсійного фонду України на тему переваг детінізації зарплати та офіційного працевлаштування найманих працівників в Україні та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції. Дедлайн - 12 липня 2018 року.

Тендерний пакет документів розміщений в додатку до даного оголошення. Запитання, а також підтвердження участі в тендері просимо надсилати до 18:00 за місцевим часом в Україні 06 липня 2018 року за електроною адресою: ProcurementFST@dai.com.

Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.  

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим часом 12 липня 2018 року за адресою: ProcurementFSTInbox@dai.com. Пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу і вона відрізняється від адреси для отримання запитань!

Коротко про проект
 
Проект «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по грудень 2020 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  Партнерами DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young» та Український жіночий фонд.
 
Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

Контакти

  • ProcurementFST@dai.com.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.