bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер з розробки брошури для сільського господарства (овочівництва)

Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) зацікавлене у виборі підрядника на розробку брошури для сільського господарства (овочівництва) і пропонує взяти участь у тендері. Дедлайн - 25 червня 2018 року. 

NRC пропонує ознайомитися із запитом і дати свою цінову пропозицію. Для цього слід скачати прикріплений файл (або надіслати запит на форму за вказаною нижче електронною адресою), заповнити необхідні поля, вказати реквізити учасника тендеру, підписати документ у директора, поставити печатку компанії-учасника тендера, відсканувати форму і направити сканкопію за вказаною електронною адресою: ua.procurement.sdo@nrc.no.

Пропоновані тренінги повинні відповідати всім вимогам, викладеним в «Запиті комерційної пропозиції». Крім цього, NRC очікує отримати, у вигляді прикладених до комерційної пропозиції файлів з рекомендаційними листами і відгуками.

Обов’язково слід вказати тему листа: 8101206-3.

Пропозиції з іншою темою листа (або без теми) можуть бути не розглянуті.

Подача пропозиції повинна здійснюватися в установленому форматі (скани всіх сторінок пропозиції, або в окремих .jpg файлах, або в окремих / єдиному .pdf файлі; документ PDF c підписом / печаткою).

Подача всієї або частини пропозиції в вільно редагованому форматі (Word, TXT і т.д.) не допускається.

Пропозиції, що надійшли в NRC іншим способом, надіслані поштою, доставлені кур’єром, надіслані на іншу адресу електронної скриньки, братися до уваги не будуть.

Питання і уточнення надсилати на: ua.procurement.sdo@nrc.no

Контактні особи:

Олександр Самарський, 050 468 45 09 або 067 828 58 61 

Євген Нікітенко, 050 468 45 85 або 067 828 58 85

Пропозиції, що надійшли в NRC іншим способом, надіслані поштою, доставлені кур’єром, надіслані на іншу адресу електронної скриньки, братися до уваги не будуть.

Норвезька рада у справах біженців передбачає післяплату протягом 12 робочих днів після поставки товару (робіт, послуг).

Контакти

  • Олександр Самарський
  • 050 468 45 09 або 067 828 58 61
  • Євген Нікітенко 050 468 45 85 або 067 828 58 85
  • Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC)
  • ua.procurement.sdo@nrc.no
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.