Київське міське відділення Всеукраїнського жіночого товариства імени Олени Теліги за підтримки Київської міської держадміністрації, управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці проводить Київський міський відбірковий тур XІІ Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною!».
Конкурс засновано для популяризації творів Олени Теліги серед учнівської, студентської молоді і широкої громадськості, сприяння формуванню духовності молодого покоління, усвідомлення ним національної ідеї, виховання відданості Україні і готовності до її захисту.
Київський міський відбірковий тур проводиться у два етапи:
Місце проведення II етапу Київського міського відбіркового туру XІІ Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною!»: середня загальноосвітня школа № 97 ім.Олени Теліги.
Детальніша інформація тут.
Коментарі