bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір студентів на програму міжрегіональних обмінів до ВНЗ (Львівська область)

Студентське братство Луганської області з метою підвищення ефективності студентського самоврядування у ВНЗ, що переїхали з окупованих територій в українські міста Донбасу оголошує набір студентів на програму міжрегіональних обмінів. Дедлайн -  10 червня 2018 року. 

Мета програми - розвинути міжрегіональну співпрацю та сприяти культурному порозумінню між студентами через підвищення ефективності їх роботи в органах студентського самоврядування.

Всього в обмінах візьмуть участь 20 студентів ВНЗ Донецької і Луганської областей, що надасть їм можливість відвідати органи студентського самоврядування у ВНЗ міста Львів, познайомитися з їх діяльністю, обмінятись досвідом, збагатити свої знання і таким чином підвищити ефективність роботи органів студентського самоврядування ВНЗ Донбасу.

Керівник організації, Олексій Кормілецький визначає, що для досягнення таких цілей, як: посилення ролі в управлінні вищими навчальними закладами та зростання впливу органів студентського самоврядування у захисті прав та інтересів осіб з різних регіонів, їх гуманістичному вихованні, розвитку лідерських, ділових та організаційних якостей, соціальної активності, громадянської свідомості, патріотизму, виховання відповідальності студентських колективів за утвердження моральних позицій особистості студента, необхідно всіляко сприяти розвитку студентського самоврядуванняу ВНЗ, які переїхали з окупованих територій в українські міста Донбасуі впровадження нашою організацією даної ініціативи має за мету досягнення саме таких результатів».

Для участі в програмі необхідно надіслати мотиваційний лист та коротку біографічну довідку на адресу – student.lugansk@gmail.com. Останній термін подання – 10 червня 2018 року. 

Цю діяльність організовано ГО “Студентське братство Луганської області” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pactв Україні. Зміст заходів в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pactта його партнерів iне обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Контакти

  • student.lugansk@gmail.com
  • ГО “Студентське братство Луганської області”
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.