bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс короткометражок від Wiz-Art

Львівський міжнародний фестиваль Wiz-Art оголошує відбір фільмів у конкурсну програму. Дедлайн - 1 червня 2018 року. 

Фестиваль відбудеться з 6 по 12 серпня у Львові вже водинадцяте.

Щороку тут демонструють понад 100 найсвіжіших та найяскравіших робіт короткого метру зі всіх континентів. Окрім показу короткометражок програма фестивалю також складається з лекцій та воркшопів відомих режисерів зі всього світу, вечірок та інших цікавих заходів.

Для участі у міжнародній конкурсній програмі Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art приймаються роботи усіх жанрів. Виробництво усіх фільмів повинно бути завершеним 2017 або 2018 року, а їх хронометраж з титрами не повинен перевищувати 34 хвилини. Роботи зроблені для рекламних або PR-цілей прийматися не будуть. Дізнатися про всі правила подачі та відбору кінострічок можна тут.

Обрані відбірковою комісією фільми можуть бути номіновані на кілька нагород. Подати свій фільм можна через платформу “FilmFreeWay platform”.

Подача для українських фільмів безплатна до 1 червня. Пізній дедлайн – 1 липня 2018 року і подача є платною. При виникненні будь-яких запитань, звертатися на пошту: festival@wiz-art.ua.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.