bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс есе на тему «Як я змінюю світ навколо себе»

Оголошено конкурс есе на тему «Як я змінюю світ навколо себе» серед учнів 9-11 класів та студентів 1-2 курсів київських ВНЗ. Дедлайн - 20 червня 2018 року.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Зміни починаються з мене», виконавцем якого є ГО «Демократичні та громадські ініціативи» за фінансової підтримки   Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в рамках міського конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

Вимоги до есе:

  • Обсяг не більше 1,5 сторінки (для школярів) та 2 сторінки (для студентів) друкованого тексту (Times New Roman, 12).
  • Есе можуть бути написані у співавторстві з іншими (але не більше 2 осіб).
  • Мова: українська.
  • Географія проекту: м. Київ.                                     
  • Стиль викладення вільний.

Організаторам було б цікаво дізнатися про те, як автор став активним громадянином, яким чином він/вона долучаєтеся до громадського життя свого міста/району/школи/громади, які проблеми намагається вирішити (можливо реалізовував вже якісь проекти і може написати про них), які, на думку автора, основні виклики стоять сьогодні перед молоддю і як кожен може їх вирішити, а також плани на майбутнє. Це, звичайно, не повний перелік питань, які можна висвітлювати в есе, а отже, автори мають повну свободу для творчостіJ). Всі роботи будуть перевірятися на предмет плагіату.

Дедлайн подачі есе - 20 червня 2018 року на електронну адресуschamkova@gmail.com з приміткою «На конкурс есе»

Конкурсною комісією буде обрано 15 переможців серед школярів та 15 серед студентів (результати будуть повідомлені до 01 серпня 2018 р.)

Переможці отримають цінні подарунки і зможуть взяти участь у дводенному тренінгу для школярів «Активний громадянин: хто, як, навіщо і що далі?» та дводенному тренінгу для студентів «Співпраця з владою: почути голос молоді», відвідають Верховну Раду України та Кабінет Міністрів, зустрінуться з представниками влади і зможуть задати їм запитання.

Контактна особа

Галина Шамкова

+38 (095) 358 73 77

schamkova@gmail.com

Контакти

  • ГО «Демократичні та громадські ініціативи»
  • schamkova@gmail.com
  • +38 (095) 358 73 77
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.