ДІКСІ ГРУП потрібен постачальник послуг на веб-підтримку сайту «Українська енергетика»

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг на веб-підтримку сайту «Українська енергетика» (ua-energy.org) в межах проекту USAID «Прозора енергетика». Дедлайн - 25 травня 2018 року.

Ресурс побудований на Ruby on Rails за використанням slim (html), sass (css), coffee (js).
База данних - Postgres, в якості ORM’у - ActiveRecord.

Опис очікуваних послуг:

 1. Забезпечити стабільну роботу сайту “Українська енергетика”, а також Онлайн-карти енергетичного сектору України, зокрема моніторинг роботи вказаних ресурсів, моніторинг достатніх обсягів дискового простору на сервері, коректного відображення блоків сайту і контенту

 2. Інтегрувати додаткові інструменти (елементи коду) до вказаних вище ресурсів,:(наприклад, додаток для подачі запитів, нові елементи онлайн-карти, додаткові банери, тощо (за потреби).

 3. Розробляти, пропонувати та інтегрувати (у разі погодження) нові елементи стилістики, які відповідають тенденціям розвитку медіа-ресурсів.

 4. Розробляти, пропонувати і додавати (у разі погодження) новий функціонал до текстового редактора в адміністративній частині вказаних вище ресурсів, який відповідає трендам верстки і подачі інформації медіа-ресурсами.

 5. Забезпечувати технічну підтримку сайту у випадку хакерських атак та оперативно реагувати на загрози.

 6. Пропонувати та інтегрувати інструменти для покращення індексації сайту пошуковими системами.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • вартість надання послуг;

 • наявність рекомендацій;

 • досвід надання подібних послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи потрібно додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків;

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

Пропозиції слід надсилати українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 25 травня 2018 року за адресою: vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485., відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

 

Контакти

 • ГО «ДІКСІ ГРУП»
 • vchornysh@dixigroup.org
 • (+38 044) 253 66 94
 • Вул. Інститутська 18А оф. 3 м. Київ 01021
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.