Тендер на розробку та виготовлення інформаційних відео-програм на виборчу тематику

З метою збільшення поінформованості громадськості щодо демократичного та відкритого виборчого процесу, IFES планує розробити і транслювати онлайн 20 освітніх відео-програм для широкої аудиторії. Дедлайн - 21 травня 2018 року.

Планується, що відео-програми будуть в зрозумілому і зручному, для користувачів, форматі розповідати про: міжнародні виборчі стандарти і принципи, різні види виборчих систем, процедури адміністрування виборчого процесу, суб’єктів виборчого процесу, регулювання виборчої кампанії, політичне фінансування, інклюзивність виборчого процесу і т.д.

Відео-програми будуть транслюватись онлайн та на регіональному телебаченні, та можуть бути використані громадськими організаціями, викладачами університетів та студентами, в якості додаткового освітнього інструменту.

Планується, що тривалість кожної програми буде становити близько 20 хвилин, програми повинні бути записані за участю наданих IFES спікерів, повинні містити Vox Populi і елементи комп’ютерної графіки.

Технічні деталі:

Контент відео-програм: контент та сценарій відео-програм буде розроблений провайдером та затверджений IFES

Вимоги до обладнання: відео-програми будуть вироблятися з використанням професійного обладнанням та програмного забезпечення для забезпечення якості високого рівня

Брендінг / Маркування: на вимогу IFES відео буде позначено маркуванням донорів та дісклеймером наданими IFES

Мова: спікери відео програм будуть записані українською мовою 

Затвердження: остаточно затверджені версії відео програм будуть надані IFES засобами електронного зв’язку та, за запитом, іншими засобами, такими як USB. Відео також повинні бути відформатовані для розміщення у соціальних мережах та на телеканалах.

Період виконання – 5 червня – 15 вересня, 2018 року.

Кандидати повинні подати пропозицію, яка включатиме цінову пропозицію, план виконання та інформацію щодо відповідного попереднього досвіду:

 • Попередній досвід повинен бути підтверджений зразками робочого продукту або рекомендаційними листами.
 • Заявники повинні надати попередній план виконання, в тому числі строгий термін завершення кожного виду робіт в межах проекту, включаючи підготовчу роботу з IFES для розробки та затвердження сценаріїв
 • Цінова пропозиція повинна містити деталізовану вартість в українських гривнях (UAH) з усіма застосовними податками / зборами, які чітко визначені за кожною категорією послуг.

Форма бюджету

Стаття витрат

Кількість одиниць

Вартість

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

 

 • Містити ім’я контактної особи, адресу електронної пошти та номер телефону, щоб полегшити спілкування між IFES та Учасником тендеру.
 • Короткий опис компанії та послуг, що пропонуються, в тому числі: повне юридичне найменування та адреса компанії чи фізичної особи; повна юридична назва голови компанії та / або головного виконавчого директора (не застосовується для фізичних осіб); Рік, в якому бізнес був заснований або встановлений
 • Тендерні пропозиції повинні бути подані від юридичної особи - майбутнього виконавця послуг.

Пропозиції слід надсилати не пізніше 21 травня 2018 року до уваги Максима Паламарчука, mpalamarchuk@ifes.org та Катерини Махової, kmakhova@ifesukraine.org .

Контакти

 • IFES Ukraine - Міжнародна фундація виборчих систем
 • kmakhova@ifesukraine.org
 • 044 300 1344
 • https://www.facebook.com/ifesukraine/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.