Конкурс з надання послуг з розробки брендингу кампанії

Міжнародна благодійна організація «Східноєвропейське та Центральноазіатське об`єднання людей, які живуть з ВІЛ» (СЦО ЛЖВ) оголошує відкритий конкурс в рамках реалізації Регіональної програми «Партнерство заради рівного доступу до послуг у зв’язку з ВІЛ-інфекцією в СЄЦА» («Партнерство») на надання послуги по розробці брендингу кампанії мереж співтовариств Східної Європи та Центральної Азії під час XXII Міжнародної конференції по СНІДу в Амстердамі, Нідерланди, 23-27 липня, 2018 року. Дедлайн - 22 травня 2018 року.

Кампанія мереж співтовариств регіону Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА) стартує під час XXII Міжнародної конференції по СНІДу в Амстердамі (AIDS2018). Кампанія призначена актуалізувати проблеми ключових груп населення СЄЦА з акцентом на права людини для стабілізації та подолання ВІЛ / СНІДу в регіоні назавжди. Кампанія фокусується на загальних потребах ключових груп населення, що стосуються ВІЛ / СНІД - людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та їх близьких, людей, що вживають наркотики (ЛУІН), чоловіків, які мають секс з чоловіками, (МСМ), секс-працівників (СР ), молодих людей і жінок - і орієнтується на спільні стратегії для досягнення цілей кампанії в цілому та кожної групи спільнот окремо. Основні заходи кампанії будуть проводитися під час конференції AIDS2018. Після конференції кампанія буде підтримуватися та реалізовуватися мережами співтовариств в регіоні СЄЦА на рівні окремих країн та на регіональному рівнях. Кампанія ініційована спільнотою ЛЖВ та підтримується всіма регіональними мережами спільнот.

Конкурсна документація на проведення процедури закупівлі складається з:

- даної об`яви;

- технічного завдання (додається).

Дата початку подання документів: 08 травня 2018 року.

Дата закінчення прийому документів: 22 травня 2018 року.

До участі у процедурі відбору допускаються постачальники послуг, які в установлені терміни подали конкурсні пропозиції, оформлені відповідно до вимог конкурсної документації (прикладений).

Більше інформації на нашому сайті - www.ecuo.org розділ «Тендери».

Контакти

  • Василюк Вікторія
  • тел. +380 (67) 516-29-28
  • Східноєвропейське та Центральноазіатське об`єднання людей, які живуть з ВІЛ
  • vasylyuk@ecuo.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.