bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсний відбір до участі в проекті «Лідер-2020»

Громадська ініціатива «Лідер-2020» оголошує про набір учасників, які братимуть участь у «живій» роботі з місцевими громадами. Дедлайн - 15 квітня 2018 року. 

В програмі – підвищення обізнаності у сучасних політичних процесах; наслідках децентралізації; розвиток лідерських навичок та публічного відстоювання інтересів місцевих громад. Учасники проекту сформують команди для практичної реалізації ефективного управління місцевими громадами та здійснюватимуть поїздки по областях України, розгортатимуть громадський рух за формування країни, в якій комфортно та безпечно жити і працювати. Проведення відбору відбуватиметься протягом квітня – травня 2018 року. Транспортні витрати та витрати на проживання у місті Києві не оплачуються.Навчання безкоштовне.

Вимоги до претендентів:

1.Активна громадянська позиція.

2.Високий рівень ораторської майстерності.

3.Готовність до виїздів та публічних виступів в різних областях України.

У разі зацікавлення надсилайте резюме та мотиваційний лист (із зазначенням пріоритетного регіону чи області для власної громадської діяльності) на поштову адресу: politwriter@gmai.com. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.