bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на проведення дослідження за методом Омнібус

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Менеджмент Сістемс Інтернешнл», запрошує подавати заявки на проведення дослідження за методом Омнібус. Дедлайн - 21 березня 2018 року.

Мета

Мета – включити два набори запитань, які будуть надані Проектом «ВзаємоДія», до національних соціальних опитувань, які проводяться заявником, та надати Проекту «ВзаємоДія» результати дослідження за цими двома наборами запитань (у базі даних SPSS та у файлі MSExcel із крос-табуляцією за запитаннями Проекту «ВзаємоДія»). Вибірка повинна бути репрезентативною за віком, статтю, міським/ сільським населенням та розміром населених пунктів (принаймні 1 800 респондентів віком старше 18 років зі всієї України).

Примітка: Проект «ВзаємоДія» розраховує, що два набори запитань, які будуть надані Проектом, будуть включені до інших національних соціальних опитувань, які заявник планує проводити найближчим часом. Не передбачається, що за цими наборами запитань будуть проводитися окремі соціальні опитування. Це міркування має обов’язково бути враховано при підготовці технічної пропозиції та бюджетної пропозиції.

Опис

Проект «ВзаємоДія» планує провести щорічне опитування громадської думки. Воно слугує двом цілям:

1)      Забезпечити інформацію для моніторингу Проекту «ВзаємоДія» через надання даних для показників Плану моніторингу, оцінки та накопичення знань;

2)      Зібрати кількісні дані для дослідження основоположних цінностей громадян, що слугуватиме за основу для розвитку та спрямування комунікацій Проекту «ВзаємоДія», особливо щодо визначення  відповідної цільової аудиторії та розроблення відповідних меседжів.

Контракт реалізуватиметься в два етапи.  Протягом першого етапу до опитування, яке проводитиметься заявником, буде включено перший набір, що складається з шести запитань.  Цей набір з шести запитань наводиться у Запиті про надання пропозицій _Багатоцільове дослідження (стор.5) http://bit.ly/2FJ6JrF

Протягом другого етапу до опитування, яке проводитиметься заявником, буде включено другий набір запитань. Другий набір запитань буде розроблено в середині чи наприкінці квітня. Кількість запитань, що міститиметься в другому наборі, наразі невідома.

Вимоги до заявників

Учасники конкурсу, що задовольняють критерії допуску до участі в конкурсі (заявники): організації, які подають свої конкурсні заявки, повинні бути офіційно зареєстрованими, здійснювати діяльність в Україні та продемонструвати технічну спроможність та досвід розроблення і реалізації соціологічних досліджень. Всі компетентні організації, в тому числі некомерційні, мають право брати участь у конкурсі за цим Запитом про надання пропозицій.

Документи, які подаються заявниками

Конкурсна заявка повинна складатися з технічної пропозиції та бюджетної пропозиції.

Технічна пропозиція повинна складатися з:

 • назва організації, ПІП керівника організації, ПІП керівника проекту, адреса, телефон, адреса електронної пошти, веб-сайт (до півсторінки)
 • короткий опис (до двох сторінок) попереднього досвіду та спроможності організації виконати проект та провести опитування.  Вітається надання відгуків клієнтів щодо раніше проведеного опитування;
 • інформація про експертів та персонал, яких буде залучено до проекту, їх кваліфікацію, коло їх обов’язків за проектом, а також пропонований рівень їх залучення (загалом до 2 сторінок);
 • пропонований план дослідження, що включає: i) методи формування вибірки, ii) методи збору даних, iii) методологію попереднього опитування, iv) заходи щодо забезпечення якості, та v) мережу інтерв’юерів для проведення опитування та методологію навчання інтерв’юерів. Пропозиція повинна демонструвати чітке розуміння технічних аспектів реалізації опитування (загалом до 3 сторінок).
 • план реалізації із зазначенням кінцевих термінів (до 2 сторінок).

Бюджет повинен містити роз’яснення і повинен ґрунтуватися на кошторисній вартості за одне запитання (у середньому одне запитання включає 8-15 перемінних, див. додаток 1 як приклад) та на розмірі вибірки, який вимагається Проектом «ВзаємоДія».  Перший набір запитань містить шість запитань та приблизно 65-75 варіантів перемінних.  Бюджет не повинен включати ПДВ.

Технічна пропозиція та бюджет подаються окремо. Технічні пропозиції не повинні містити жодних посилань на ціни та вартість для уможливлення проведення незалежної оцінки виключно технічної пропозиції.

Пропозиції подаються українською мовою у форматі MS Word і не повинні перевищувати 10 сторінок (без урахування додатків). Бюджет подається в форматі MS Excel.

Вимоги до технічних пропозицій

Технічні пропозиції повинні задовольняти таким вимогам:

 • Гарантувати репрезентативність вибірки щодо віку, статі, міського/сільського населення та розміру населених пунктів (принаймні 1 800 респондентів віком старше 18 років на всій території України);
 • Надавати деталі щодо пропонованої вибірки та методів збору інформації;
 • Надавати деталі щодо проведення заявником попереднього опитування;
 • Забезпечити, щоб опитування ґрунтувалося на особистих інтерв’ю (вдома у респондентів);
 • Містити опис мережі заявника для проведення опитувань по всій Україні, процедури, які заявник застосовуватиме для навчання інтерв’юерів та для забезпечення контролю якості.
 • Містити опис процедур, які заявник застосовуватиме для забезпечення створення бази даних з використанням SPSS.

Критерії оцінювання пропозиції:

Подані пропозиції, що задовольняють формальним вимогам, будуть оцінені згідно таких критеріїв:

 • Технічна пропозиція – якість плану розробки та реалізації – 50%
 • Спроможність та попередній досвід організації щодо здійснення опитувань та професійна кваліфікація запропонованих експертів та персоналу – 25%
 • Вартість проекту – 25%.

Інші умови, яким повинен відповідати заявник, наведені у повному тексті оголошення про конкурс і додатках до нього http://bit.ly/2FJ6JrF

Кінцевий термін подання пропозицій: до 18:00 за київським часом 21 березня 2018 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

Пропозиції та запитання подаються за електронною адресою:  saccitender@gmail.com

Контакти

 • Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»
 • «Менеджмент Сістемс Інтернешнл»
 • saccitender@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.