bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит на надання пропозицій від постачальників послуг на проведення опитування громадської думки

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» планує провести щорічне опитування громадської думки за методом omnibus. Дедлайн - 7 березня 2018 року.

Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) планує придбати послуги, зазначені у Додатку A, і цим оголошує запит на надання пропозицій від кваліфікованих постачальників щодо постачання послуг.

MSI має намір обрати постачальника за критерієм найдешевшої технічно прийнятної пропозиції, наданої Оферентом. Найдешевша технічно прийнятна пропозиція - це пропозиція з найнижчою ціною, яка відповідає або перевищує мінімальні вимоги щодо технічних специфікацій.

Відповідність вимогам

Пропозиція розглядатиметься, якщо Оферент зазначить в ній всю зазначену нижче інформацію:

  • Дотримання мінімальних вимог щодо технічних специфікацій (послуги, зазначені у Додатку A)
  • Заповнена ”Анкета відповідальності і Засвідчення про країну походження” (Додаток Б)

Податки та ПДВ:

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) звільняється від податків, зборів та ПДВ країни-партнера. Відтак, Проект оплачуватиме вартість послуг без ПДВ.

Компанія MSI є виконавцем програм та проектів міжнародної технічної допомоги в Україні відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року (далі – «Угода») та закуповує товари, роботи і послуги для виконання згаданого проекту міжнародної технічної допомоги, відповідно до зазначеної вище Угоди та Порядку залучення,  використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р.  N 153 ( 153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення,  використання  та  моніторингу міжнародної технічної допомоги»; вартість таких товарів (робіт, послуг) звільняється від податку на додану вартість (ПДВ). Закупівля товарів, робіт та послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт та послуг, зазначених у плані закупівель.

Проект надає переможцю тендеру копію реєстраційної картки Проекту, в рамках якої здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг, виданої Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТУ) та засвідчену печаткою Проекту, а також копію плану закупівлі або витяг з плану закупівлі, завірені печаткою Проекту.

Учасник тендеру складає в установленому нижче порядку податкову накладну щодо надання товарів (робіт, послуг) з поміткою «Без ПДВ». У податковій накладній зазначається підстава для звільнення від ПДВ (назва Проекту, номер і дата відповідного контракту). Субпідрядник подає до державного податкового органу за своїм місцезнаходженням декларацію з урахуванням зазначених вище операцій та вказує код пільги по податку на додану вартість № 14060049 відповідно до Довідника податкових пільг.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Претенденти повинні заявити в своєї пропозиції, що вони розуміють, що MSI звільнений від сплати ПДВ і що це звільнення буде застосовано до всіх рахунків-фактур. Відсутність заяви претендентів про намір визнати звільнення від ПДВ може бути підставою для виключення з розгляду відповідно до цього Запита пропозицій.

Зміст і формат цінових пропозицій

Оференти повинні готувати та надавати свої цінові пропозиції, використовуючи зазначений формат.

  • Необхідно надати деталізовану цінову пропозицію у гривнях. Таблиця може включати додаткові позиції, які Оферент бажає запропонувати, але їх ціну треба вказувати окремо.
  • Необхідно надати заповнені “Анкета відповідальності і Засвідчення про країну походження” додаються у Додатку Б.
  • Копію реєстраційного свідоцтва учасника тендеру та ліцензій на здійснення відповідної діяльності

Оцінювання

Переможцем тендеру буде оголошений Оферент, який запропонує найдешевшу пропозицію, що відповідає або перевищує прийнятні нецінові стандарти, зазначені у Додатку A.

MSI зберігає за собою право відхилити будь-яку чи усі пропозиції або укласти кілька контрактів, якщо це буде відповідати інтересам компанії MSI, її Клієнта або країни, в якій втілюється Проект. Деякі відхилення від встановлених формальностей та норм в отриманих пропозиціях можуть бути прийнятними, якщо це буде відповідати інтересам компанії MSI, її Клієнта або країни, в якій втілюється Проект.

Додатки:

  1. Додаток А: Опис робіт, результати та терміни
  2. Додаток Б: Анкета відповідальності і Засвідчення про країну походження

* Цінові пропозиції, отримані після Кінцевої дати/часу подання цінових пропозицій, можуть залишитися без розгляду. ** Слід вказувати № RFQ 611300.01.18.009 у всіх листах.

Контакти

  • Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»
  • Lina.Ivanova@msiworldwide.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.