Святкування Міжнародного Дня Чорного моря і Стратегічного Плану Дій із захисту і відновлення Чорного моря. Це особливий привід привернути увагу громадськості та мешканців Миколаєва до насущних проблем Чорного моря, активізувати діяльність у сфері охорони Чорного моря і нагадати про його величезну цінність для нинішніх і майбутніх поколінь. Тому було вирішено провести творчий конкурс серед дітей та молоді віком від 7 до 21 року «Море – наша спільна спадщина».
Організатори конкурсу:
Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго» в партнерстві з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки Управління охорони природного навколишнього середовища Департаменту ЖКГ.
Мета конкурсу:
Інформувати громадськість щодо екологічного стану Чорноморського регіону, і тим самим сприяти розвитку дитячої та підліткової творчості у сфері образотворчого миcтецтва, покращення художньо-естетичного виховання дітей та юнацтва, залучення їх до занять творчою діяльністю, активізація молоді у збереженні і раціональному використанні природних багатств.
Загальні положення:
Умови проведення та участі у конкурсі:
Журі конкурсу
До складу журі входять представники організаторів конкурсу та представники обласної організації Національної Спілки художників України
Фінансування
Управління охорони природного навколишнього середовища Департаменту ЖКГ, Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго» забезпечує придбання подарунків, канцелярських товарів, виготовлення дипломів.
Коментарі