bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на обрання постачальників конференц-послуг

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення заходів у м. Київ та в різних областях України в рамках поточних програм та проектів. Дедлайн - 29 січня 2018 року.

Мета тендеру: обрати постачальників послуг з організації та забезпечення проведення заходів в м. Київ та областях України.

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів. УЖФ шукає кількох постачальників, які забезпечать проведення заходів в різних областях України. Перевага буде надана постачальникам, які забезпечать проведення заходів більше, ніж в одній області.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить проведення різноманітних заходів протягом 2018 року (конференції, тренінги, зустрічі), а саме здійснить наступні роботи: 

-          Організація місця проведення заходу та необхідного обладнання (ноутбук, проектор, екран, фліпчарт тощо – за потреби);

-          Забезпечення харчуванням (кава-паузи, обіди, вечері) для учасників заходів;

-          Забезпечення проїзду учасників по місту, області (за потреби);

-          Забезпечення реєстрації учасників;

-          Забезпечення поселення учасників (за потреби);

-          Забезпечення компенсації проїзду учасників (за потреби);

-          Забезпечення необхідними канцтоварами (папір для фліпчарту, маркери, скотч, стікери, блокноти, ручки тощо – за потреби);

-          Друк роздаткових матеріалів (за потреби);

-          Організація фото- та відеозйомки (за потреби);

-          Здійснення постійної комунікації із працівниками УЖФ.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  2. Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копії свідоцтва платника єдиного податку.

Пропозиції потрібно надіслати за адресою mgoryachkovska@eopac.org.ua до 29 січня 2018 року включно.  

Файли для завантаження:

Текст оголошення та форма тендерної пропозиції

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.