Асоціація міст України в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги (проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» та спільного українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих та регіональних влад, фінансованого МЗС Норвегії оголошує тендер на технічну розробку та впровадження курсів дистанційного навчання на існуючій відкритій навчальній онлайн-платформі, доступній широкому колу користувачів. Дедлайн - 30 січня 2018 року.
Планується протягом 2018 року виготовити та впровадити кілька курсів он-лайн навчання для представників органів місцевого самоврядування та громадськості.
Кожний курс розрахований орієнтовно на 4 тижня он-лайн навчання та має складатися з відеолекцій, презентацій до лекцій, добірки корисної літератури та конспекту лекцій, а також тестових завдань для отримання сертифікату та надати можливість спілкування з автором і слухачами.
Планується, що матеріали навчання будуть розміщені на існуючій навчальній онлайн платформі та доступні користувачам після електронної реєстрації. Під послугами з розробки та впровадження курсу розуміємо: створення онлайн-формату курсу; відео виробництво курсу (запис та монтаж відео лекцій); виготовлення візуалізацій, інсталяцію курсуна запропоновану навчальну платформу, технічний супровід навчання; проведення першого навчання; підтримка роботи викладачів на форумі курсу; виведення статистики курсу. Після першого впровадження курсу матеріали повинні бути в постійному доступі для слухачів.
Перший курс потрібно виготовити на основі посібника, підготовленого Асоціацією міст України в рамках українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»на тему: «Навчання для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад».
До участі у тендері запрошуються юридичні особи, фізичні особи-підприємці, що надають послуги із технічної розробки та впровадження курсів дистанційного навчання.
Основні вимоги до учасників тендеру:
- Попередній досвід роботи у галузі впровадження курсів електронного навчання. Вітається досвід проведення дистанційного навчання для працівників органів місцевого самоврядування;
- Готовність працювати без ПДВ (Інформація для представників юридичних осіб, що є платниками ПДВ: товари, роботи та послуги, придбані в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства України, звільняються від сплати ПДВ (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 із змінами і доповненнями). Відсутність підтвердження про намір працювати зі звільненням від ПДВ може бути підставою для виключення з розгляду поданої пропозиції).
- Готовність забезпечити технічний супровід курсу та доопрацювати курс під час впровадження (за необхідності).
- Готовність виготовити курси в стислі терміни (протягом 1-2 місяців).
Пропозиція має містити:
Участь у тендері:
Для участі у тендері потенційні виконавці робіт мають до 30 січня 2018 року надіслати свої пропозиції в АМУ (адреса ел. пошти: [email protected], поштова адреса: вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням „Впровадження курсів дистанційного навчання»).
Запитання прохання надсилати до 25 січня 2018 року письмово на адресу ел. пошти [email protected] .
Критерії оцінювання.
1. Заявка може набрати 500 балів, з яких:
2. Вартість робіт - 150 балів
3. Методологія, інструменти та підходи, що будуть використовуватись при створенні курсу дистанційного навчання - 100 балів
4. Якість власної навчальної веб-платформи, кількість її користувачів, шляхи залучення слухачів – 100 балів
5. Досвід роботи у галузі електронного навчання - 100 балів
6. Термін виконання робіт - 50 балів.
Коментарі