bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на аудит ГС «Форум НДО в Україні»

Громадська спілка «Форум недержавних організацій в Україні» оголошує тендер на закупівлю послуг комплексної аудиторської перевірки діяльності організації за період з 1 січня до 31 грудня 2017 року. Дедлайн -  12 січня 2018 року, 10:00.

Громадська спілка «Форум недержавних організацій в Україні» (далі ГС «Форум НДО в Україні») оголошує тендер на закупівлю послуг комплексної аудиторської перевірки діяльності організації за період з 1 січня до 31 грудня 2017 року (Лот №1), а також аудиту звіту про надходження та використання коштів за грантовим контрактом з Посольством Великобританії в Україні за період з 01.05.2017 р. до 31.03.2018 р. (Лот №2).

Лот №1

I. Вступ

ГС «Форум НДО» бажає залучити аудиторську фірму з метою аудиту Організації на період з 1 січня 2017 року до 31 грудня 2017 року. Аудит проводиться відповідно до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною Федерацією Бухгалтерів (МФБ). Аудит повинен проводитись зовнішнім, незалежним та кваліфікованим аудитором (сертифікованим державним бухгалтером/уповноваженим державним бухгалтером).

II. Цілі і сфера аудиту

 • надати аудиторську думку про те, чи фінансові звіти Організації, зокрема, баланс та звіт про фінансові результати, представляють точні дані у всіх суттєвих аспектах про фінансовий стан Організації станом на 31 грудня 2017 року та зміну чистих активів за рік, що закінчився. 
 • на вищезгаданій основі підсумувати висновки щодо питань внутрішнього контролю Організації та оцінити ризик контролю та виявити суттєві недоліки, в тому числі матеріальні недоліки, в межах процедур аудиту, необхідних для висловлення думки щодо фінансової звітності.
 • оцінити відповідність процесів організації національному податковому законодавству та нормам. 
 • зазначити, які заходи були вжиті в результаті попередніх перевірок та чи були вжиті достатні заходи для подолання виявлених недоліків.

III. Звітність аудитора

Аудитор повинен подати Лист аудитора керівництву Організації після завершення аудиту, який міститиме думку та висновки аудитора. Перелік висновків не обмежується обсягом роботи. Звіт повинен містити інформацію про використану методологію аудиту та обсяг аудиту. Аудитор повинен надати рекомендації щодо будь-яких виявлених недоліків. Рекомендації повинні бути представлені в пріоритетному порядку.

Звітність повинна містити впевненість у тому, що аудит проводився відповідно до міжнародних стандартів МФБ та кваліфікованим аудитором.

Звіт має містити підпис відповідального аудитора, посаду та назву аудиторської фірми.

Звітність не повинна перевищувати 20 сторінок, бути написана українською та англійською мовою та бути представлена НУО «Форум НДО в Україні» в одній паперовій та одній цифровій копії.

Термін проведення аудиту

Аудит повинен початися не пізніше 15 січня 2018 року, а Аудитор повинен подати Лист аудитора керівництву Організації після завершення аудиту не пізніше 10 лютого 2018 року.

Лот №2

 1. I.       Вступ

Предметом цього завдання є Фінансовий звіт за Грантовою Угодою між Донором (Посольство Великобританії в Україні) та ГС «Форум НДО в Україні» за період з 01.05.2017 р. до 31.03.2018 р.

Аудитор зобов’язується виконати це завдання відповідно до:

 • Міжнародного стандарту супутніх послугах («МССП») 4400 Завдання щодо виконання узгоджених процедур щодо фінансової інформації, що опубліковані Міжнародною Федерацією Бухгалтерів (МФБ);
 • Кодексу етики професійних бухгалтерів МФБ, розроблений та виданий Радою з питань міжнародної етики бухгалтерів МФБ, який встановлює основні етичні принципи для аудиторів у відношенні цілісності, об’єктивності, незалежності, професійної компетенції та належної уваги, конфіденційності, професійної поведінки та технічних стандартів. Хоча МССП 4400 передбачає, що незалежність не є обов’язковою умовою для узгоджених процедурних зобов’язань, Орган, що наймає, вимагає, щоб Аудитор був незалежним від Бенефіціара(-ів) та відповідав вимогам незалежності Кодексу етики професійних бухгалтерів МФБ.
 1. II.     Цілі і сфера аудиту
 • оцінити дотримання зобов’язань, передбачених Угодою між Донором та Організацією. Для цього аудитору необхідно надати копію Угоди. 
 • ця перевірка витрат є завданням для виконання певних узгоджених процедур стосовно фінансового звіту для цієї Угоди. Перевірка означає, що Аудитор аналізує фактичну інформацію в Фінансовому звіті Організації та порівнює її з умовами Грантового договору. Оскільки це завдання не є завданням з підтвердженням достовірності інформації, Аудитор не надає аудиторського висновку та не висловлює жодних гарантій. Донори самостійно оцінюють фактичні висновки, зроблені Аудитором, і роблять власні висновки з цих фактичних висновків. Аудитор використовує докази, отримані з цих процедур, як основу звіту про фактичні висновки. Аудитор документує питання, які є важливими для надання доказів, що підтверджують звіт фактичних висновків, та докази того, що робота виконана відповідно до МССП 4400

III. Звітність аудитора

Звіт про перевірку витрат повинен містити опис цілі, узгоджені процедури та фактичні висновки щодо завдання достатньо докладно, щоб Організація та донори могли зрозуміти характер та масштаби процедур, що виконувались Аудитором, та фактичні висновки, повідомлені Аудитором.

Звіт має містити підпис відповідального аудитора, посаду та назву аудиторської фірми.

Звітність не повинна перевищувати 20 сторінок, бути написана українською та англійською мовою та бути представлена НУО «Форум НДО в Україні» в одній паперовій та одній цифровій копії. Копія української та англійської версій повинна бути представлена до Форум НДО в Україні.

Термін проведення аудиту

Аудит повинен початися не пізніше 20 квітня 2018 року, а Аудитор повинен подати Лист аудитора керівництву компанії до Організації після завершення аудиту не пізніше 30 квітня 2018 року.

Для участі у тендері компанії мають подати наступні документи:

1. Лист зацікавленості, в якому зазначені назва компанії, адреса, контактна інформація (телефон, e-mail, адреса web-сайту), ПІБ контактної особи. Лист має бути підписаний та пропечатаний печаткою організації;

2. Копію свідоцтва про включення до реєстру аудиторських фірм та аудиторів, що надають одноособово аудиторські послуги;

3. Комерційну пропозицію в гривнях (перелік послуг та їхня вартість погодинно, план проведення аудиту);

4. Документи, що підтверджують наявний досвід перевірок неприбуткових організацій, а також грантових контрактів.

5. Наявність міжнародних сертифікатів Dip IFS є перевагою.

Будь ласка, подайте пропозиції не пізніше 12 січня 2018 року 10-00 за адресою: kslyniuk@ngoforum.org.ua.

Питання щодо тендеру можна направляти на адресу електронної пошти kslyniuk@ngoforum.org.ua

Контакти

 • Форум НДО в Україні” kslyniuk@ngoforum.org.ua
 • Форум НДО в Україні”
 • kslyniuk@ngoforum.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.