Академія лідерства для розвитку

Академія Лідерства для розвитку є навчальною програмою для представників виконавчої влади й спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора.Заявки приймаються до 1 грудня 2017 року.

«Роль державної політики в розвитку приватного сектора» є п’ятиденною інтенсивною програмою для навчання представників виконавчої влади тому, як бути ефективними лідерами в реформах, сприяти надійній державній політиці в складних і суперечливих трансформаціях. Програма Академія лідерства для розвитку (LAD) в Україні буде очолена проф. Роджером Лідсом і проф. Стівеном Д. Краснером.

Ця програма є навчальним курсом, що базується на опрацюванні реальних кейсів, ключових лекціях для забезпечення необхідної концептуальної основи. Метод «кейс-навчання» є методикою викладання і навчання на оснодержавна політикаві аналізу реальних актуальних подій, що дозволяє отримати реалістичне уявлення про роль, відповідальність та аналітичні навички, що є необхідними особам, які приймають рішення. Учасники заохочуються ділитися власним досвідом для збагачення і стимулювання дискусії в аудиторії.

Співорганізаторами програми є Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) і Школа управління Українського католицького університету

Зацікавлені кандидати повинні заповнити аплікаційну форму за цим посиланям

Кінцевий термін подачі заявки: 1 грудня, 2017 р.

Учасникам можливо необхідно буде взяти участь у співбесіді по телефону чи Skype. Проведення співбесіди по телефону чи Skype відбуватиметься протягом 20 листопада – 24 грудня 2017 р. і учасники будуть повідомлені про відбір до 5 січня 2018 р.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.