Конкурсні торги на закупівлю послуг з організації заходів

Благодійна організація «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з організації заходів.

Предмет закупівлі: матеріально-технічний супровід заходів.

Кількість заходів, які планує провести замовник протягом терміну дії договору з постачальником послуг:

 

Заходи

Кількість заходів

Дводенний тренінг для цільової аудиторії організації (16 учасників та 2 тренери)

2

Організація та забезпечення матеріально-технічного супроводу “Стратегічного планування” (19 учасників та 1 фасилітатор)

1

 

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для впровадження проекту «Соціальна мобілізація, посилення  зв’язків, взаємодія та координація», що фінансується ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” в рамках гранту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Грудень 2017 р.

Під матеріально-технічним супроводом заходів замовник має на увазі надання послуг, що включають, але не обмежуються:

 

 • підбором та підготовкою місця проведення заходів відповідно до  потреб Замовника.
 • розселенням учасників  відповідно до потреб Замовника.
 • транспортними послугами:
 1. організація трансферу для учасників заходу з вокзалу/автовокзалу до місця проведення заходу (автобус, мікроавтобус, легкове авто);
 • матеріальним забезпеченням:
 1. друк матеріалів;
 2. виготовлення презентаційних матеріалів;
 3. вироблення роздаткових матеріалів;
 4. кейтеринг.
 • наданням обладнання для заходів:
 1. мультимедійні проектори;
 2. фліп-чарти;
 3. проекційні дошки;
 4. технічна підтримка тощо.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Цінова пропозиція

Додаток № 1 до Тендерної пропозиції

Надання копій первинних документів, які підтверджують фактичні витрати, понесені Постачальником під час проведення заходу.

Тендерна пропозиція

Відсоток комісійних/накладних витрат Постачальника за надання послуг повинен бути незмінним (окрім зміни у сторону зменшення) протягом всього терміну дії договору, зазначити відсоток комерційних виплат.

Тендерна пропозиція

Замовник не оплачує витрати (оплата проїзду, проживання, харчування, добові) на менеджера Постачальника під час проведення заходів по всій території України.

Тендерна пропозиція

Надання послуг: підбір та підготовка місця проведення заходу відповідно до потреб Замовника

Тендерна пропозиція

Інформація щодо вартості ресурсів, необхідних для забезпечення проведення заходів:

Додаток № 2  до Тендерної пропозиції: «Закупівля послуг з організації заходів» (форма додається) завірений підписом та печаткою (за наявності)

Підтвердження поінформованості про те, що послуги будуть закуповуватись за рахунок грантів проектів, операції із використання коштів яких звільняються від ПДВ згідно з законодавством. У зв’язку з чим, співпраця (укладення договору та виставляння рахунків) буде здійснюватися без ПДВ.

Тендерна пропозиція

Право на здійснення підприємницької діяльності

 

(У тендері можуть брати участь юридичні особи та ФОП, які мають відповідні КВЕДИ на види діяльності, що передбачені предметом закупівлі, а саме КВЕД 82.30 Організування конгресів і торговельних виставок. ФОП, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (3-я група)).

Для підприємств (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (у разі наявності) та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);

 

Для фізичних осіб - підприємців (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про сплату єдиного податку (зареєстрованих до 2014 року) або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), платіжка про сплату єдиного податку за попередній/поточний період (рекомендовано), ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);

 

Для фізичних осіб - підприємців (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в якому зазначаються основні види діяльності, довідки з податкового органу про систему оподаткування, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

 

 

Для учасників – платників ПДВ – згода на обов’язкове проходження процедури звільнення від сплати ПДВ.

Тендерна пропозиція

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
 2. Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Закупівля послуг з організації заходів» (форма додається).
 3. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 4. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (Соловйова Катерина Володимирівна, бухгалтер, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 13, кв.  115, к.т. 050-753-44-66; e-mail: kat_solovjova@ukr.net).

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
 1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 1. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 1. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf)
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

вул. В. Липківського, 13 кв. 115, м.Київ, 03035

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з10 год. 00 хв. до  18 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «17» листопада 2017 року, до 12 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«17» листопада  2017 року, о 13 год. 00 хв. за київським часом за адресою: 

вул. В. Липківського, 13 кв. 115, м.  Київ.

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

Додаток-1

Додаток-2

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.