bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс до Всесвітнього тижня космосу в Україні 2017

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України» оголошує конкурс на кращу подію Всесвітнього тижня космосу в Україні.  Дедлайн - 10 жовтня 2017 р.

Всесвітній тиждень космосу - це відзначення на міжнародному рівні внеску науки і техніки  в поліпшення добробуту людини. У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила про щорічне проведення Всесвітнього тижня космосу з 4 по 10 жовтня.

Складовими Всесвітнього тижня космосу є освітні та інформаційно-пропагандистські заходи, пов’язані з космосом, організаторами яких в один і той же проміжок часу виступають космічні агентства, аерокосмічні компанії, школи, планетарії, музеї  та астроклуби по всьому світу.

Координатором Всесвітнього тижня космосу виступає Організація Об’єднаних Націй з допомогою Асоціації Всесвітнього тижня космосу. Асоціація керує командою координаторів по всьому світу, які пропагандують відзначення Всесвітнього тижня космосу у своїй країні.

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ КОСМОСУ В УКРАЇНІ

Національний координатор – Музей космонавтики ім. С.П. Корольова

Організаційний партнер – Асоціація музеїв космонавтики України

За підтримки Національної академії наук України

Програмні партнери Всесвітнього тижня космосу в Україні:

Інститут космічних досліджень НАНУ

Головна астрономічна обсерваторія НАНУ

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

Зареєструйте та якнайкраще проведіть свою подію згідно з правилами конкурсу та отримайте змогу виграти грант на суму до 10 000 гривень на розвиток вашої організації та проведення наступних космічних подій!

WWW.WORLDSPACEWEEK.IN.UA

 Завантажити оголошення 

Контакти

  • wswinua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.