Якщо Ви громадський активіст i активно використовуєте соціальні мережі та блоги для вирішення актуальних суспільних проблем чи реалізації цікавих ініціатив, тоді Ви обов’язково візьмете участь у конкурсі “Як блог допоміг мені чи нашій організації вирішити суспільну проблему”.
Переможець буде обраний рейтинговим голосуванням учасниками конкурсу.
Конкурс триває до 4 вересня. Поспішайте розказати свої історії успіху!
Коментарі